Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire gáz?

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Anyámnak hétfőn lesz születésnapja, amire már hetekkel ezelőtt megrendeltem egy drágább cuccot ajándéknak. Azonban az ajándék, úgy néz ki, nem fog megjönni hétfőig, csak szerda körül (pedig már a hónap elején elkezdtem intézni, nem az én hibám, hanem a küldőé). Anyám elég érzékeny az ilyesmire, bár engem volt, hogy már elfelejtett névnapomon felköszönteni, de a saját ünnepeiből mindig nagy ügyet csinál. Szerintetek meg merjem mondani, hogy késik az ajándéka és köszöntsem fel egy virággal, vagy vegyek inkább valami mást a virág mellé hétfőig? Ez tudom, normál ember esetében nem lenne kérdés, de ő tényleg nagy ügyet csinál az ilyenekből, egysze rpl. nem köszöntöttem fel anyák napjakor, mert rengeteg dolog szakadt a nyakamba akkor, és elfelejtettem, erre az érettségim reggelén képes volt nekem jönni, hogy minek szült meg meg milyen hálátlan kölyök vagyok.
2014. febr. 22. 14:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem, lány vagyok, de most nem ez a lényeg.
2014. febr. 22. 14:53
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos nem adnék ilyen embernek semmit.
2014. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Én adnék neki egy szál virágot és sütnék valami tortát neki vagy ha nem vagy annyira konyhatündér akkor süss valami sütit és nyomj bele egy gyertyát és így köszöntsd fel. Mond neki hogy lesz még egy meglepid de azt majd pár nap múlva kapja meg. Nekem amúgy már ennyi is bőven elég lenne, szóval ha ezen cirkuszol akkor biztos én mondanám neki, hogy miért nem más anya szült meg, ha ilyen hálátlan anyám van. Nem az érték a szándék a fontos. Lehet amúgy nekem is rosszul esne ha anyák napján elfelejtene a gyerekem, de ha az év többi napján normáls és érdekli mi van velem akkor ennyire nem akadnék ki.
2014. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg neki hogy késni fog két napot az ajándéka, de ne aggódjon mert nagyon fog neki örülni.

Ritka szánalmas amúgy az anyád, hogy ahelyett hogy örülne és hálás lenne azért hogy megemlékeznek róla még balhézik is ha nem úgy van valami ahogy ő elképzelte. -.-"

2014. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Juj...Szerintem köszöntsd fel egy virággal,aztán mond meg neki finoman,hogy készültél,de rendes ajándékkal,amit internetről rendeltél(gondolom),és majd szerdán megkapja.Mondjuk vegyél neki egy kis bonbont is.
2014. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az akkori anyák napja miatt tartok a mostanitól. Amúgy annyira nem nagy szám, amit rendeltem neki, csak kicsit drága volt és magának úgysem venné meg, pedig szerintem hasznára lesz.
2014. febr. 22. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

egyébként mi ez a 'drágább cucc'

utolsó

2014. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha nem szereti a csokit sem? Mert a bonbonra én is gondoltam.
2014. febr. 22. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem szereti a csokit?
2014. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szereti a csokit, ezért kérdeztem, hogy ha nem szereti, akkor mit adjak neki?
2014. febr. 22. 17:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!