Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánthatja a lányom? Mit...

Miért bánthatja a lányom? Mit tehetek a lányomért?

Figyelt kérdés

21 éves lányom van, előzetesen van egy szakmája, de érettségizni szeretne.

11 évfolyamba jár.

Év eleje óta vitt egy lányt(időközben barátnők lettek az iskolában) autóval, ezzel nincs baj, csak mivel el kezdett bébiszitterkedni, nem tudta már vinni, mivel ő épp időre ért be az iskolába. Ez január óta van így.

Ma a lányomat eléggé megbántotta az a kedves lány.

Mondta a lányomnak hogy biztos meg fogja buktatni matematikából, igen sajnos elég gyenge belőle. Na meg hogy szerinte a lányomnak nem igen lesz érettségije.

A lányom nagyon jó tanuló biológiából és angolból, na meg még a történelmet is szereti. Viszont fizika, kémia matematika nem igen a kedvence.Nem is nagyon érti.

Rosszul esett neki, szerinte nincs joga a tanárnak kibeszélnie őt az ő jelenléte nélkül más tanulóknak.Ebben is egyetértek vele.

Viszont szerinte az a baja a lánynak, vagy inkább nő mert már 30 éves hogy nem szállítja a lányom, és ez szúrja a begyét.

Nem tudom mit gondoljak, lehet hogy a lányom érti ezt, de ti mit gondolnátok??

Mit segíthetek én? Nagyon szomorú azt mondta eléggé megbántotta.


Egyébként magyar irodalomból ma dolgozat volt, a lányom is tudott fejből annyi mindent ki írni mint a mellette ülő, már említett hölgyike aki a telefonjából puskázott.Szóval nem igazán értjük a lenézést.


2014. febr. 3. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lanyod mar nem kislany nem foghatod mindig a kezet. Nyilvan igaza van amiert roszul esett neki de ezt maganak kell elinteznie. Alljon a sarkara alljon ki magaert.
2014. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen volt a tanácsom, de azt mondtam neki ha legközelebb beszól valamit mondja azt hogy 30 éves korára ő is elfogja végezni. :)



Sajnos ő nem szívesen bánt meg senkit, és elég érzékeny főleg ha nem számít rá.

2014. febr. 3. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudjál meg, de ennek most így komolyan szenteltél egy külön kérdést itt gyakorin? Háromszor is átfutottam, de még mindig csak pislogok.

Vagy lehet elírtad a lányod életkorát, és nem 21 hanem 12 éves...

2014. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a lenyeg, hogy leerettsegizzen.


Ugy nez ki gyengebb az atlagnal matekbol, fizikabol, kemiabol. Akkor tessek keresni egy korrepetitort.


A tobbi, hogy ki kinek mit mondott, az meg nem szamit semmit...

2014. febr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
11.-es és 21 éves? mert akkor elég buta lehet,már bocs..
2014. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma már semmit nem tehesz érte. Azt korábban kellett volna. Felnőtt ember.
2014. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress neki egy kedves egyetemista fiút, aki korrepetálja!:)
2014. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, nem buta, csak szakmával kezdett, nem érettségizvel. Tehát 18-9 éves korára kitanult egy szakmát, aztán elkezdte az érettségit. Sokan csinálják így.
2014. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!