Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggodom a lanyomert. Ugye nem...

Aggodom a lanyomert. Ugye nem drogozhat?

Figyelt kérdés

Lanyommal mar tobbszor furdult elo, hogy mielott elment volna itthonrol szorakozni kert tolem egy eros fajdalomcsillapitot mindig mas indokkal, hogy nem neki kell, csak a parjanak faj valamije stb.


Egyeduli lanyom, lehet tulaggodom a dolgot, de megis gyanus. Mit tudok tenni?


2012. okt. 31. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor kér ha bulizni megy??
2012. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne, ha rákérdeznél? Gondolom ismered annyira a lányodat, hogy a válaszból tudni fogod, mire kell neki a fájdalomcsillapító. De egy szem fájdalomcsillapító nem igazán számít drogozásnak. :-)
2012. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

És te adsz neki....-.-" Gratulálok!

Valószínűleg beveszi és iszik rá.

2012. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne adj neki, mondd, hogy irasson fel a párja magának, vagy mondd, hogy nincs. Ha agresszívan reagál, akkor gyanús a dolog.
2012. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
nem alszik sokat,nincs képbe sokat alszik,ingerlékeny,valami ami furcsa rajta?Elhanyagolja a dolgait ha sulis a tanulást?Ha valamit nyel nem olyan mint általában.Sajnos ilyen világot élünk.Jobb félni mint megijedni.Ha a barátjának fáj valamije miért nem dokihoz megy?Meg mindig csak bulikor?nekem is gyanús lenne.Beszélgess el a lánnyal,barátnőjével aki közel áll hozzá.vagy blöffölj hátha befut a csőbe.Ilyen esetben az sem árt ha átnézed a cuccait.
2012. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a lányodtól kell megkérdezned, és egyszer a párjára is rákérdezni, hogy mi fáj neki, menjen orvoshoz.

Talán igy kiederülhet, miért kell neki mindig a fájdalomcsillapitó.

2012. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
őszintén kéne hozáállni a lányodhoz, és nem fenyítéssel, akkor őszintén állna hozzád is, amúgy kérdezz erre rá, úgy hogy előtte közlöd vele, hogy mi aggaszt vele kapcsolatban.
2012. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Soha nem volt fenyitve, s onszorgalombol a foiskolai csoportjaban a legjobb tanulo. Egyszer adtam neki, azota meg ketszer kert es akkor modntam, hogy menjen orvoshoz, ha azota se mult el. Ha rakerdezek egyertelmuen tagadni fogja az egeszet. Allitolag nem iszik alkoholt sem, de erezni rajta. Hiaba csapnek nagy pataliat amikor hazajon, egybol tagadna. Ezeret vagyok tanacstalan.
2012. okt. 31. 19:49
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem discoba jar, hanem rock-os koncertekre. Nem tudom pontosan.
2012. okt. 31. 19:50
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez sajnos nekem is gyanús, az ex barátnőm is ezt csinálta annak idején. Ő legtöbbször nélkülem ment el szórakozni a barátnőivel, de együtt is buliztunk, iszik a barátnőm de sose jött haza úgy hogy totál részeg volt, csak jókedvűen. Mi ugye együtt laktunk és itthon mindig van egy doboz fájdalom csillapító mert sose tudni mikor kellhet és nekem ez a dolog akkor lett gyanús amikor hirtelen egyik napról a másikra fél levél eltűnt. eleinte nem sejtettem hogy bulikba csinálja ezt azt hittem hogy mindennap fáj valamije, nem akar dokihoz menni és ezzel próbálja csillapítani. De rájöttem akkor amikor bulizni ment akkor tűntek el ezek. És egyszer meg a táskájába egy bontott doboz fájdalomcsillapítót meg egy fél üveg vodkát találtam, na ott lett egyből gyanús a dolog. Nem turkáltam, nem kutakodtam benne, hanem cigit kértem tőle és mondta hogy vegyem ki. Szóvá tettem a dolgot tagadott mindent, és véletlenül az egyik barátnőjétől tudtam meg hogy ő hozzájuk csak alapozni járt utána meg pasizni valami szórakozó helyre, és arra kellett neki hogy jól kiüsse magát hogy ne emlékezzen úgy a dolgokra és ne legyen lelkiismeret furdalása. Egyből szakítottam vele és már költöztem is. A lényeg az hogy ne kérdezz rá erre közvetlenül, próbálj meg valahogy úgy kommunikálni erről hogy apróbb célzásokat vetetsz rá hátha elszólja magát. vagy valamelyik ismerősétől kérdezd meg finoman.
2012. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!