Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggodom a lanyomert. Ugye nem...

Aggodom a lanyomert. Ugye nem drogozhat?

Figyelt kérdés

Lanyommal mar tobbszor furdult elo, hogy mielott elment volna itthonrol szorakozni kert tolem egy eros fajdalomcsillapitot mindig mas indokkal, hogy nem neki kell, csak a parjanak faj valamije stb.


Egyeduli lanyom, lehet tulaggodom a dolgot, de megis gyanus. Mit tudok tenni?


2012. okt. 31. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Tehát akkor iszik is..és azt írtad állítólag nem iszik..

Nem akarja elmondani...akkor mindent tagadni fog. A rock koncertek és elég durvák szoktak lenni.

2012. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy aggódsz, de nagykorú. Próbálj meg elbeszélgetni vele.
2012. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Beszélgess el vele komolyan. Attól még, hogy nagykorú nem kell végignézned, ahogy esetlegesen tönkreteszi magát.

Na az én lányom, nem fog sehova menni azt garantálom...:) Túl beteg ez a világ.

2012. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
hát ha rock bulikra jár akkor valószinű h iszik rá.a rockerek is durván isznak.de aki diszkòba jár az nem fog inni gyógyszerre mert nem pörgeti fel.tudom mert 10 évig techno bulikra jártam.
2012. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Jajj Istenem utolsó...de buta vagy. De igazad van, a tuctuc helyeken inkább bogyóznak, aztán meg ásványvizet isznak egész este, mert panganak.


Szerintem túlságosan félted a kicsi lányodat. Ha valaki olyan jó tanuló és anyu pici lánya, nem hinném, hogy olyan nagyon leissza magát egy-egy koncerten. A "rockkoncertek durvák" szöveget meg ne vedd be, semmivel nem durvább egy olyan buli, ők legalább nem kevernek bele az italodba semmit. Nézd, én rengeted rockfesztivált/koncertet megjártam, ittunk, néha betéptünk, egyik legjobb időszakom volt. Most dolgozom, mellette egyetemre járok, és nem érzem a kontrasztot. Mindkettő én voltam, mindkettő jó volt, akkor kölyök voltam, már nem. Akikkel ezt végigéltem, azokról is példát lehetne venni.


Tipp: ha legközelebb találkozol a fickójával, kérdezd meg, hogy mije fájt annyira a múltkor. Kész. Nem is annyira átlátszó, ha jól csinálod. A lányod meg nyugodtan mehet rockerek közé. Sőt, javaslom egyszer te is menj el valamilyen koncertre (nem muszáj a lányoddal), jobb lenne megtapasztalnod, máris nyugodtabb lennél. Szép estét.

2012. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Ilyent ***** válasza:
100%

Egy biztos. Nem drogozik.


gabriella85

Nem találkozhattunk mi véletlenül valami Hyperspace, Bónusz, vagy valamelyik Mayday eseményen???

2012. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

A rockerek is dorgozhatnak. Általános tény, hogy rappereknél a fű és hasis, technósoknál (diszkóba járóknál) kokain, amfetaminok és khetamin, míg rockereknél a heroin a legnépszerűbb drog.


De nem is ez a lényeg.


Fájdalomcsillapítóra ivásnak a következménye az alvás, fáradtságérzet. Ez egy rockkoncertre készülő fiatalnál valamiért logikátlannak tűnik, úgy tudom, az ilyen rendezvények általában pörgősek. Azért beszélj vele. Fájdalomcsillapítóra inni nem nagy dolog, de rá lehet függeni.

2012. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Minden megváltozott a mai világban. Egy buli/ koncert semmivel sem különb. Mindenhol kevernek az italba valamit.


Rock koncert durvább... Attól függ milyen koncertre gondolsz...mert azért vannak elég durva rock koncertek...Lehet te lazábbra jártál... :)

2012. nov. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!