Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen étrenddel segíthetek...

Milyen étrenddel segíthetek magamon, hogy a szoptatás alatt ne legyen székrekedésem? Úgy érzem minden ami eddig jó volt azt most nem ehetem, mert vagy rostos vagy k-betűs. és bánthatja a babát.

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás elején én is nagyon odafigyeltem erre. Aztán elfeledkeztem róla, eszem , amit épp megkívánok, a gyereknek meg semmi baja! Egyél te is! Ha gondot okoz, észre fogod venni és akkor leállsz vele és kész.
2014. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor egyszerre csak egyet próbálok és ha fáj a hasa akkor az nem lesz jó. Most már csak azt nem tudom, hogy mennyi idő alatt kerül be az anyatejbe.
2014. jan. 27. 16:43
 3/3 xStefix ***** válasza:

Egyszerre csak egy ilyen rizikós ételt próbálj, akkor ki tudod szűrni, hogy az okozza-e a bajt. Miután az adott ételt eszed, 24 órán át figyeld a babádat. Ha van reakció, akkor sztornó, ha nincs, akkor eheted.


Nem kell semmilyen ételt kizárni próba nélkül, csak ésszel tesztelgess. :)

Nem tudom, ki mondja az anyukáknak ilyen tömeges méretekben, hogy tilos enni ezt meg azt....

2014. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!