Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódom a lányomért, mikor...

Aggódom a lányomért, mikor lesz minden a régi?

Figyelt kérdés

20éves lányom van, kisebb nagyobb megszakításokkal, 5éve barátja volt, aki külföldön dolgozott, amíg autó balesete nem lett, kómába esett majd sajnos elhunyt, ennek már 1 éve, és az autó semmi nem érdekli, "éli" az életét, de nem fiúzik, nem jár diszkóba de még csak barátai sincsennek.

Az iskolában sem szól hozzá senki, nem tuom mi ennek az oka, sokáig nem járt be és ezért mindenkinek meglett a maga csoportja, ő pedig elmondása szerint, órán figyel, szünetben telefonjával játszik, de elvileg nem zavarja. Ezt kétlem, és féltem a lányom, mikor lesz minden rendbe???


2013. márc. 15. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem lesz már olyan, mint volt. Elveszítette azt az embert, aki a legfontosabb volt neki ezen a világon. A gyász még bőven munkál benne. Légy türelmes és elfogadó vele szembe. És ha beszélni akar róla, akkor hallgasd végig. Sosem fog elmúlni a fájdalom, csak megtanul együtt élni vele. Sajnálom, hogy ezt ilyen fiatalon kellett átélnie :(
2013. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az autó semmi nem érdekli, "éli" az életét rosszul írtam ÉS AZÓTA SEMMI NEM ÉRDEKLI ÉLI AZ ÉLETÉT
2013. márc. 15. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt békén szerintem, és ne aggódj. Egy 20 éves lánynak elveszíteni valakit egy 5 éves kapcsolatból, nagyon nagy trauma. Az élete negyede! Majd ha úgy érzi, hogy lelkileg készen áll arra, hogy "visszatérjen" a hétköznapi életbe, akkor megteszi. Általában azt szokták mondani, hogy egy elveszített kapcsolat végleges lezárásához majdnem annyi idő kell, mint amennyi évig tartott. Idővel túl lesz ő is a veszteségen, ne aggódj.
2013. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 22 volt mikor meghalt a barátja (szintén első, hosszú kapcsolat) Pasizni nem pasizott jó ideig, 4 évig. Azt mondta nem tud. De "élni" azért elkezdett fél év után. Szerencsére neki voltak barátai, és mi testvérei. De sokszor tudtuk, hogy hagyni kell, magában kell lennie. Szörnyű ez külső emberként is átélni, hogy nem tudsz segíteni.

Mikor lett a régi?

Nem tudom, hogy a régi e egyáltalán. 2 év kellett hogy tényleg felszabadult legyen, de ez mindig élete része marad. Ma már férjnél van, gyerekei vannak. Szereti a férjét, tényleg szereti, de mindig lesz egy darabka a szívében ami szintén meghalt. Ez ellen nem tudsz mit tenni. Ha lehetne hidd el ő is megtenné, hogy változtasson.

2013. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!