Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell félnem hogy újra a régi...

Kell félnem hogy újra a régi lesz?

Figyelt kérdés
15 éve élünk házasságban,jópár éve elhidegültünk,elutasított mindig,fájt a feje,sokat veszekedtünk stb,és jött egy lány aivel jól elvoltam,de nem történt semmi.Feleségem megsejtette és a sok vita után kész tények elé állított,és nem volt kérdés,hogy a családomat választom,minden szép és happy,még semmikor nem volt ilyen a feleségem.Félek attól,hogy megint jön majd nála ez az elutasítás.volt olyan akinél volt rá példa?
2013. febr. 14. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

vannak azért lehetőségek. a probléma ott van hogy vagy nem beszélnek a felek, vagy nem megfelelően, a valóban fontos dolgokról. van egy ilyen pl h "szeretetnyelvek" keress rá. elég fontos. pl: lehet neked minőségi idő neki meg az ajándékozás. máris hiány keletkezik, pedig egyszerűen csak másképp szeret két ember. aztán számíthat h mindenkinek legyen valami saját dolga ami szeret csinálni.de egyik se menjen a kapcsolat rovására. ez lehet nálad a haverokkal focimeccsnézés, neki meg a varró szakkörheti 1x-2x, stb. tökmindegy a lényeg hogy ÉRTÉKE legyen ennek is egymás szemében. és amit még az 'okosok' fontosnak tartanak, legyenek közös céljaitok,amiért együtt munkálkodtok.

most ennyi jut az eszembe. vigyázzatok egymásra. :) azt érzem ez egy szeretet alapú kapcsolat köztetek, érdemes óvni.

2013. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
100%
Ha majd megváltozik, ahogy írod, akkor majd te is kész tények elé állíthatod, addig örülj a jó házasságodnak.
2013. febr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is elgondolkodott azon, hogy neki is változnia kell, ha nem akar elveszíteni téged.Ha szeret, nem fog "visszaváltozni",nyugodj meg.

Nálunk én vagyok az élő példa,és a férjem is.Már majdnem 3 éve történt a megcsalás,és a mai napig minden "happy".

Nem változtunk vissza a régi rosszra.

2013. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen BESZÉLGESSETEK egymással, erröl is, meg minden más problémáról is, meg arról is, hogy neked most ö lett a ideális feleség - tehát ne csak a negativ dolgokról hanem a pozitivakról is szólj.
2013. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont olyan voltam, mint a nejed. Belepunnyadtam a házasságba, egész nap melóztam.

Hideg lettem, elutasító. Nálunk is volt egy "házasságmegmentő-viszony". Erős példa rá, hogyha a gyerek lilulásig hisztizik, egy pohár víz kizökkentheti...

Néha nehéz, de dolgozom rajta.

Nekem/nekünk ez a könyv segített. Olvassátok el mindketten:

[link]

2013. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam ezt a könyvet, utolsó,tényleg jó.De van sok más jó könyv is a témában.

Nálatok melyik részről lépett be a 3.?És mikor,mennyi ideje történt.

A 3. vagyok.

2013. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!