Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint 1 harmadik a kapcsoltun...

Megint 1 harmadik a kapcsoltunkba?

Figyelt kérdés
a párommal már 10 éve vagyunk együtt ezalatt ö rendszeresen megcsalt, tudtam éreztem de nem szóltam neki, most megint van valakije tudom jobb lenne ha már szétválnánk de én még szeretem valahol és 2 gyermekünk is van nem útólsó sorban nem akarom egyedül nevelni őket nem lennék rá képes (tanácsot)
2014. jan. 27. 20:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem a kérdéshez tartozik,de a kérdező párjának a kommentjeinél hogy-hogy nincs %?

Hogy válaszol ide? Én ezt nem értem. Mint egy másik felhasználó?akkor kéne %-ot mutatni,nem?

2014. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

12,13,14,17,19,20

Látom nagy értelmek vagytok.A párom mániásan féltékeny.Sajnos ez ellen nem tudok mit tenni.Megpróbáltam már másfelől közelíteni dolgokhoz,de ő valahogy mindig visszatud fordulni ehhez a témához és kész.Egyszerűen nincs kedvem állandóan ezt hallgatni tőle.

2014. jan. 28. 08:36
 23/29 anonim ***** válasza:
22 A kérdésedben mást írtál, azt hogy téged csalnak, most meg ezt. A fene tépte volna miattad a száját,és védett volna meg, ha ezt tudja:DD
2014. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mi van?????

Már semmit nem értek! Ki van kivel??? Ki válaszol kinek???

2014. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az én válaszom a 7,15! 75%

A 15-ben reagáltam a 8,9,10-es válaszolónak.

Akinek nem tűnt fel, hogy két különböző embernek írogatja a baromságait! :-D

A kérdező párjának meg nincs %-a, nyilván most reg-elt!


Tuti kamu a kérdés!

2014. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Akkor most ki kicsoda? A történetben szereplő 2 gyerek nevében is reisztrálj és írj már pár sor, hogy teljes legyen a kép. :D
2014. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

És ilyenek járnak ide....

Mi meg ilyenektől kérünk tanácsot és ilyeneknek próbálunk tanácsot adni! Szégyen és elszomorító,h.ilyen unatkozó személyek vannak itt regisztrálva:-(

2014. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ezt a retek kamu sz^rságot! Jó ideig nem néztem a fórumot, most bejöttem, ezt a hányást, amit idetolt a kérdező, meg a "párja" ... Jesszus, a szánalomnak milyen alsó bugyrai vannak még, amikről nem tudok? Kérdezőke azért regelt még egyszer, hogy magát védje? Megártott a Rosalinda? A legaljább szappanopera eredetibb. Most már ott tartunk, hogy a párja féltékeny őrá.


Kérdező, ennyire ne nézz senkit hülyének, mert te jössz ki hülyén. Mint pl most.

2014. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jó lehet égni magadban amikor itt elmondják mekkora cink vagy! Nem is tudom,h.ciki, vagy szánalmas,vagy mi vagy! Mindegy is mi vagy,gáz mindenképp! Beégtél!!!
2014. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!