Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint 1 harmadik a kapcsoltun...

Megint 1 harmadik a kapcsoltunkba?

Figyelt kérdés
a párommal már 10 éve vagyunk együtt ezalatt ö rendszeresen megcsalt, tudtam éreztem de nem szóltam neki, most megint van valakije tudom jobb lenne ha már szétválnánk de én még szeretem valahol és 2 gyermekünk is van nem útólsó sorban nem akarom egyedül nevelni őket nem lennék rá képes (tanácsot)
2014. jan. 27. 20:18
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Na életem.

Egy szóval nincs senkim.De ha sokáig betegesen féltékenykedsz akkor keresek.El megy az ember dolgozni és te egyből a neten vagy.Arról meg ha válni akarsz elég annyit mondani,hogy pá.Én meg megyek.A .... SE KÍVÁNCSI ÁLLANDÓAN A FÉLTÉKENYKEDÉSEIDRE.

Az a baj,hogy sokan nem látnak bele a kapcsolatunkba és kívülről én tűnők a szar embernek.

Volt idő amikor lehetett volna nőm,de nem használtam ki az alkalmat.Ezt akár hazugság VIZSGÁLÓN is elmondanám.

Egyszer már itt hagytalak a faszba emiatt a beteges dolgaid miatt.

2014. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Na életem.

Egy szóval nincs senkim



Ezen senki nem csodálkozik, az ilyen megnyilvánoláskáud után:xDD

2014. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Egyszer már itt hagytalak a faszba emiatt a beteges dolgaid miatt.


Szerintem a kérdező örömtáncot lejtene ha ez lenne, de sajnos ez csak a te fantazmagóriádban szerepel:DD

2014. jan. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, szólj csak nyugodtan ha az uradat helyre kell tenni, ezek után boldogan vállalom ezt a megtisztelő szerepet:xDDDD
2014. jan. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

8;9;10

:)

Látom betalált!

A kérdező bevallotta, hogy azért nem lép, mert akkor egyedül kéne a gyerekeket eltartani, hát akkor más választása nincs mint tűrni!

Mindent lehet, csak akarni kell!

A kérdező meg jól érzi magát így, hiszen már régen léphetett volna, még mikor gyerekek sem voltak, de nem tette!

2014. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

Engem nem kell helyre rakni kisgyerek.Tudom hányadán állok.Akkor leírok egy pár sort,hogy mi is van velünk.

Én magyar vagyok a párom roma.Én kicsit többet jártam suliba,ő....

Nem vagyok léhűtő,mert minden szar melót bevállalok amit lehet annak ellenére,hogy két szakmám van.Hétvégente Győrbe utazok (innen nekem kb.350 km)napi 14-16 órát takarítok és utána ha haza jövök elviszem a lányomat a suliba annak ellenére kellek 6.45-kor,hogy előtte 4 órával érek haza.Mellette egy prés üzemben dolgozom ahol nem éppen leány állom egész nap hallgatni a prés 100 tonnás csattogását és utána arra haza jönni,hogy a párod neked esik azzal,hogy kivel basztál.Ezek után nem hogy félre nem akarok baszni,de még a nők(m)höz sincs kedvem.

Szóval ha valamit nem látsz át akkor ne pofázz bele.

2014. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15 Nem talált be:D Csak az ilyen nagyszájú egyedeket, mint pl. te is vagy, azt "illik" helyre tenni. Főleg amikor reszketnek már azért, hogy a másik által felállított készbe bele tudjanak ülni, mert arra nincs eszük, hogy önmaguk teremtsenek valamit, csak arra, hogy a másikat félrelökve tegyék bele a seggüket abba amihez semmi közük:DD
2014. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Én nem senki vagyok hanem a kérdező párja.Te fasz!
2014. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
16 "kisgyerek" Ilyen megnyilvánulással és ilyen beszéd stílussal amit egy nő felé produkálsz, csodálkozom, hogy egyáltalán van nő, aki tőled még egy sziát is elfogad:DD Valószínűleg ahol élsz igen rossz a pasifelhozatal ha egy ilyen őslényért mint te valaki recket:DD
2014. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Látom értelem "netovábbja" csak úgy ömlik ki a picinyke szádon:DD
2014. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!