Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnek koltozni. Hogy...

El szeretnek koltozni. Hogy adagoljam be anyamnak es mit hogy kell milyen lepesekben kell eljarni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy gyamugyre kell bemennem.. Es ott mit mondjak? Csaladi okok miatt elszeretnem hagyni a mostani lakhelyemet??? (van hova mennem)

Es utanna mi mondjak?

Fognak gyamugyi csavot kikuldeni? Mert azt nem szeretnem..

16/L


2014. jan. 16. 11:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha vernek, menj el a rendőrségre, vagy egyszerűbb ha beszélsz a háziorvosoddal, vagy a tanároddal. De ha tényleg vernének, akkor biztosan lenne nyoma is, és már megtették volna a kellő lépéseket az illetékes személyek.


Az hogy a bátyád szapul meg piszkál, viszont nem elég indok arra hogy elköltözz. Ezt nem fogja senki megengedni neked. Ráadásul szerintem a barátnődhöz akkor sem költözhetnél oda, ha a gyámhatóság megállapítja hogy az életkörülményeid nem megfelelők, és ki kell emelni a családból. Akkor mész az árvaházba.


De mint mondtam, ha vernek, szólj a tanárodnak, vagy tegyél feljelentést a rendőrségen.

2014. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!