Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnek koltozni. Hogy...

El szeretnek koltozni. Hogy adagoljam be anyamnak es mit hogy kell milyen lepesekben kell eljarni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy gyamugyre kell bemennem.. Es ott mit mondjak? Csaladi okok miatt elszeretnem hagyni a mostani lakhelyemet??? (van hova mennem)

Es utanna mi mondjak?

Fognak gyamugyi csavot kikuldeni? Mert azt nem szeretnem..

16/L


2014. jan. 16. 11:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem vagy inkább suliban?
2014. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mondd el anyukádnak hogy a bátyád ver.

Ha elindítod ezt a folyamatot, kivesznek a családból, intézetbe, ahol ettől sokkal csúnyább dolgokat fognak csinálni veled. Majd ha az eljárás lezárul és beigazolódik hogy nem testvéri nézeteltérésről van szó, kijelölhetnek valakit akihez költözhetsz. De akkor meg a bátyádat fogják testi sértésért lecsukni.

2014. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
anyam tud rola.. a szeme elott szaposott a kepembe.. es meg ram kiabalt hogy ne orditsak..
2014. jan. 16. 11:54
 14/21 A kérdező kommentje:
azert nem vagyok suliba mert lazas vagyok
2014. jan. 16. 11:57
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb megver, menj be kórházba látleletet csináltatni. Ha tudod, a legközelebbi fenyegetést, ilyen esetet telefonon is rögzítsd, mint hangfelvétel. Ha van papírod, és bizonyítékod, hogy vernek, és nem bánnak jól veled, akkor tudsz lépni magad.

De ők is előbb intézetbe adnak téged, és államilag leszel nevelt, egy hosszú- hosszú folyamat után.

Aztán jöhetnek érted a "nevelőszülők", akik kivehetnek onnan. Bár ebben a lépésben nem vagyok biztos, de sanszos, hogy így megy.

Viszont arra készülj fel, hogy lehet, előbb betöltöd a 18-at, mint ez a dolog lezárulna.

2014. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Vetess látleletet verés után, az legyen az első. És dugd el vagy add oda valakinek, akiben bízol. Párhuzamosan kéne beszélned ofőddel, a sulipszichológussal vagy valaki más felnőttel a suliból, akiben megbízol. Ha több verés van, több látlelet. Bátyád mennyi idős?
2014. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
akkor inkabb varak 18 eves koromig hat ha nem ver halalra batyam :D koszonom a NORMALISAN valaszolok valaszat :)
2014. jan. 16. 12:06
 18/21 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.


Lehet, hogyha annyira rossz a helyzeted, akkor célszerűbb lenne elkezdened a folyamatot. Mármint a papírokkal. Ahogy utánam mondta egy másik ember, a látleletet valaki olyannak add oda, akiben megbízol.

Egyébként szerintem orvos alapból megteszi a kellő lépéseket, hogyha bemész hozzá ilyen gonddal, hogy tesód csúnyán megvert.

Ez családon belüli erőszak, tök mindegy, hogy apád, vagy a tesód követi el. Ne hagyd magad, tarts ki, és ha úgy alakul, a saját lábadra állsz, és nem kell velük többet törődnöd.

De papír az kelleni fog!!!

2014. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A látleletet nem kell kikérned, mertnúgy pénzbe kerül, viszont kérd, hogy csinálják meg...kötelesek, sőt jelenteni is a gyámügynek... Ah hivatalos szerv kéi ki a leletet, akkor már nem kerül pénzbe...
2014. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kollegiumra gondoltal mar?
2014. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!