Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnek koltozni. Hogy...

El szeretnek koltozni. Hogy adagoljam be anyamnak es mit hogy kell milyen lepesekben kell eljarni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy gyamugyre kell bemennem.. Es ott mit mondjak? Csaladi okok miatt elszeretnem hagyni a mostani lakhelyemet??? (van hova mennem)

Es utanna mi mondjak?

Fognak gyamugyi csavot kikuldeni? Mert azt nem szeretnem..

16/L


2014. jan. 16. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy 18 éves, csak korlátozottan cselekvőképes vagy, tehát csak szülői beleegyezéssel.
2014. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
pedig fognak gyámügyi csávót kiküldeni, mert először is megvizsgálják, hogy a panasz oka ténylegesen fent áll-e, vagy csak kamasz hisztiről van szó..
2014. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.


Hova akarsz költözni egyáltalán?

Másik rokonhoz?

Vagy valami pasihoz?

2014. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
az gondolom nem kamasz hiszti ha rettegek mar a gondolatatol is annak hogy "haza" kell jonnon...( suli utan) mert folyamat vadolnak engem.. anyam fenyeget batyam ver...
2014. jan. 16. 11:41
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez azért nem ugy megy hogy bemész aztán mondasz valamit ők meg elengednek ez egy hosszú folyamat eredménye lenne.
2014. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
baratosnomhoz szeretnek jo messze ettol az alattol ( tesomtol) ott szeretettel varnak engem.. mondtak hogy bemennek mindent megkerdeznek a jolletiben
2014. jan. 16. 11:43
 7/21 A kérdező kommentje:
de reszletesebben milyen folyamatok vannak?
2014. jan. 16. 11:45
 8/21 A kérdező kommentje:
azert nem szeretnem hogy ha kijonne egy gyamugyi csavo mert anyam nagyon betudja adni a jot es ha meggyozi a csavot akkor megnagyobb utolso szrhazinak fog engem nezni..
2014. jan. 16. 11:47
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
nem gyámügyi csávó kéne neked, hanem egy maflás.
2014. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
koszonom szepen maflasbol kapok eleget batyam tol es anyamtol is... olyanokert amit nem en csinaltan es meg kozom sincs hozza..
2014. jan. 16. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!