Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ferfi, aki...

Letezik olyan ferfi, aki magatol meglatja a hazimunkat?

Figyelt kérdés
Mindenfele keres es noszogatas nelkul, sajat indittatasbol. Parom "segit" nekem, de kerni kell minden egyes alkalommal es pofakat vag hozza. Lettek "feladatai", pakoljon el maga utan, szennyest a szennyestartoba, ne az agy ala, mosogatnivalot a mosogatoba, tehat alapdolgok, amiknek maguktol kene jonni, es kivinni a szemetet. Kibirom, hogy a kuka melle dobalom a szemetet, mert mar folyik ki es semmi sem fer bele, de o meg var a kivitellel. Kovetkezetes vagyok. Ti fel tudtok nezni az ilyen ferfiakra? En inkabb anyucinak erzem magam es nem egy tarsnak. Eletem parja elnezi, hogy melo utan nekiallok fozni, mosni, takaritani, mig ot ki sem lehet robbantani a szamitogep/tv/okostelo buvkorebol. Ha szoltam erte, teljesen normalis hangnemben, hogy mindketten dolgozunk, ketten elunk a lakasban, tegyen o is valamit, csak sertodes lett belole, mert en csak cseszegetem, neki semmit se lehet, neki semmire nincs ideje, leepitem az onbizalmat. Otthon azt lattam, hogy anyam teljesen kiszolgalta apamat, es koszonom, nem kerek belole. Tehat a kerdes: letezik olyan ferfi, aki MAGATOL nekiall es magatol igenyes arra, hogy szep es rendezett legyen a lakas? Baratnom es a noverem szerint is a hazimunka es a szamitogep elott dogles minden kapcsolatban problema. Tenyleg igy van? 27/N
2014. jan. 5. 08:48
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


En torekszem ra, hogy ilyen legyek. Nekem is hozzad hasonlo a problemam, csak ironikus modon a 25 eves baratnom az, akit noszogatni kell, hogy ne szaladjon el vele a haz (vagyis a kislakas). Mindketten dolgozunk, en valamivel tobbet mint o, es sokszor haza is kell vinnem a munkat. Megis sokszor elofordul, hogy en latom meg a hazimunkat eloszor, az elvegzendo feladatokat. Nem egyszer volt hogy este 9kor (vagy kesobb) hazaestem munkabol ehesen, es o a kanapen nyujtozkodott sorozatokat nezett a laptopjan. Amugy egyikonk sem foz (en minden mast szivesen vallalok, de a fozes es a vasalas szamomra kizart - egyelore), de anyukaja nem lakik messze, es rendszeresen ellat minket fott etellel amit csak melegiteni kell. Azert hoyszu tavon jobban esne a Parom sajat foztje... Plane ha esetleg bovul majd a csalad. A szuleim rendszereto es konzervativ emberek, es a paromat sajnos nem is kedvelik a relativ lustasaga miatt. Ugyhogy egy ideje nem is beszelek nekik a maganeletunkrol. Nehany veszekedes es megbeszeles utan most mar szerencsere javul a helyzet, de ehhez az is kellett hogy a masodallasomat elveszitsem. Hamarosan ujra heti 2-3x fogok 13 orazni, remelem most mar szorgalmasabb lesz a baratnom a napi 6 oras munkaideje mellett is.

2016. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Ja, es 29/f, az elozo voltam.
2016. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!