Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ferfi, aki...

Letezik olyan ferfi, aki magatol meglatja a hazimunkat?

Figyelt kérdés
Mindenfele keres es noszogatas nelkul, sajat indittatasbol. Parom "segit" nekem, de kerni kell minden egyes alkalommal es pofakat vag hozza. Lettek "feladatai", pakoljon el maga utan, szennyest a szennyestartoba, ne az agy ala, mosogatnivalot a mosogatoba, tehat alapdolgok, amiknek maguktol kene jonni, es kivinni a szemetet. Kibirom, hogy a kuka melle dobalom a szemetet, mert mar folyik ki es semmi sem fer bele, de o meg var a kivitellel. Kovetkezetes vagyok. Ti fel tudtok nezni az ilyen ferfiakra? En inkabb anyucinak erzem magam es nem egy tarsnak. Eletem parja elnezi, hogy melo utan nekiallok fozni, mosni, takaritani, mig ot ki sem lehet robbantani a szamitogep/tv/okostelo buvkorebol. Ha szoltam erte, teljesen normalis hangnemben, hogy mindketten dolgozunk, ketten elunk a lakasban, tegyen o is valamit, csak sertodes lett belole, mert en csak cseszegetem, neki semmit se lehet, neki semmire nincs ideje, leepitem az onbizalmat. Otthon azt lattam, hogy anyam teljesen kiszolgalta apamat, es koszonom, nem kerek belole. Tehat a kerdes: letezik olyan ferfi, aki MAGATOL nekiall es magatol igenyes arra, hogy szep es rendezett legyen a lakas? Baratnom es a noverem szerint is a hazimunka es a szamitogep elott dogles minden kapcsolatban problema. Tenyleg igy van? 27/N
2014. jan. 5. 08:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Igen van. Az én férjem ilyen. Mindent megcsinál és még csak szólni se kell. Rendmániás az egyetlenem.
2014. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerencsere az en ferjem is ilyen,pedig nem erre neveltek.Bar szelektalva,de keres nelkul vegzi a hazimunkat.Elmosogat,leviszi a szemetet,rendet rak,terit,port torol,neha foz is.Van hogy mindent megcsinal 3 dolog kivetelevel: nem porszivozik,nem tereget,es nem inditja el a mosogepet.Ezekkel nem tudom miert all hadilabon,de nem is zavar,hiszen joval tobb dolgot vegez el magatol,mint amennyit hatrahagy.
2014. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! Igen létezik, az én férjem is szinte mindent megcsinál magától. Fözni nem szokott azt én csinálom, de segit ebben is pl husit felvágja, zöldséget megpucolja/felvágja, újabban a mosogatás is az övé, kb nem mehetek a mosogatohoz :D a porszivó az ő feladata mert én utálom. Szemetet változó kiviszi ki a "nagy" kukába, de a kukát java részt én szoktam kivini az utcára (heti 1x jönn a kukás) nem tudom miért, de szeretem kivinni.. :D többi házimunka is felesbe megy, ki ér rá v ki "veszi" észre elöbb. A melós ingjeit viszont magának mossa (elég rég óta magának csinálja, ragaszkodik hozzá).

Üdv 23N

2014. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
50%
Hát...sok férfi azt játssza, hogy összeköltözés előtt hazudozik, hogy ő megcsinálja, blablabla, de amikor komolyra fordulnak a dolgok, akkor jön a fekete leves, az igazi énje. Ha én anyucinak érezném magam, nem tudnék egy kisfiúval szexelni. Ennyi.
2014. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.

A férjem sok mindent teljesen magától megcsinál...elmosogat, füvet nyír, elpakol, porszívózik stb. Nem kell neki szólni.

2014. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

szerintem csak a mesében létezik ilyen :)


mondjuk nálam nincs nyivákolás, vagy megcsinálja, vagy mehet oda ahol ezt elnézik neki.

az tény, h mindent kérni kell tőle, viszont legalább megcsinálja.

2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Létezik. A férjem is ilyen.

Habár sokan csodabogárnak nézik. Lehet, hogy nincs túl sok ilyen?

2014. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém ilyen. Jó, még nem élünk együtt, de már eleve megmondta, hogy munkamegosztást szeretne, és amikor náluk vagyunk, akkor is magától nekiáll a dolgoknak (nem azért, nyilván én is besegítek, de nem kell noszogatni... pedig nem is egyedül él). Ő 29 éves, én 24 vagyok.
2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Létezik! Nálunk a házimunka kb70-80%-át én csinálom.Mosogatok ,pórszívózok,port törlök,segítek teregetni.4 éve költöztünk be az újonnnan épített házunkba és azóta még a fürdőszobában ő még soha nem tisztította a zuhanykabint vagy a mosdót,ezeket mindig én csinálom.A feleségem pedig szívesen segít fűvet nyírni,a növényeket ápolni sőt még a tűzifa pakolásban is kiveszi a részét,pedig egy szépségkirálynő!!!Ma már egyre kevesebb az úgynevezett nem specifikus munka,pláne egy társasházban ,ahol még a férfias ház körüli munkák is hiányoznak. A lényeg:nem hiszen el,hogy a házasság előtt ez nem derül ki valakiről,hogy egy igénytelen disznó és csak pár év házasság után teszi panaszba a másik fél.


A számítógép előtt döglésről csak annyit,hogy az a nő hibája is,ha ő a kedvenc sorozatát nézi esténként a Tv-ben az esti sex helyett, akkor a férj más elfoglatságot fog találni magának.

2014. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igen, létezzik, pl. az én kedvesem.


27/n

2014. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!