Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ferfi, aki...

Letezik olyan ferfi, aki magatol meglatja a hazimunkat?

Figyelt kérdés
Mindenfele keres es noszogatas nelkul, sajat indittatasbol. Parom "segit" nekem, de kerni kell minden egyes alkalommal es pofakat vag hozza. Lettek "feladatai", pakoljon el maga utan, szennyest a szennyestartoba, ne az agy ala, mosogatnivalot a mosogatoba, tehat alapdolgok, amiknek maguktol kene jonni, es kivinni a szemetet. Kibirom, hogy a kuka melle dobalom a szemetet, mert mar folyik ki es semmi sem fer bele, de o meg var a kivitellel. Kovetkezetes vagyok. Ti fel tudtok nezni az ilyen ferfiakra? En inkabb anyucinak erzem magam es nem egy tarsnak. Eletem parja elnezi, hogy melo utan nekiallok fozni, mosni, takaritani, mig ot ki sem lehet robbantani a szamitogep/tv/okostelo buvkorebol. Ha szoltam erte, teljesen normalis hangnemben, hogy mindketten dolgozunk, ketten elunk a lakasban, tegyen o is valamit, csak sertodes lett belole, mert en csak cseszegetem, neki semmit se lehet, neki semmire nincs ideje, leepitem az onbizalmat. Otthon azt lattam, hogy anyam teljesen kiszolgalta apamat, es koszonom, nem kerek belole. Tehat a kerdes: letezik olyan ferfi, aki MAGATOL nekiall es magatol igenyes arra, hogy szep es rendezett legyen a lakas? Baratnom es a noverem szerint is a hazimunka es a szamitogep elott dogles minden kapcsolatban problema. Tenyleg igy van? 27/N
2014. jan. 5. 08:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy létezik.

Mondjuk én azt a részét nem értem, amikor írod, nem kérsz belőle, hogy kiszolgáld a párodat, de ugyanakkor az a problémád, hogy nem tudsz rá felnézni...

Két egyenrangú fél párkapcsolatáról hallottál már? Tudom, barátnőd és nővéred azt mondták, az mese...

2014. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Vannak ilyenek, sőt köztük is vannak rendmániásak is. párom magától nekiáll porszívózni, de pl. az már nem jut eszébe, hogy előtte pókhálózni, port törölni is kéne.
2014. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik.


De ennek még összeköltözés előtt kellett volna utánajárni.

2014. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Valoban nem hiszek benne, mert meg sosem volt reszem benne es sohasem lattam ra peldat sem. Gyozzetek meg :)
2014. jan. 5. 08:55
 5/32 II.Dartheon ***** válasza:
69%

Nézd, én srác vagyok 20 éves, és nekem alap dolog lenne ha saját házam és párom, na meg gyerekeim lenne hogy megcsinálom a részemet.. mert az az ÉN lakásom, akkor mi más takarítaná, ha nem ÉN? :)

MErt ha máséban laktok, már érteném hogy miért.. én is most nem saját lakásban lakok és nem érzem szükségét annak hogy máshol is takarítsak, ami nem az én "részem".

De amennyiben egy saját házam/lakásom lenne azt úgy gondolom rendben tartanám - mert amúgy szeretek takarítani, csak ugye nem másét... itt meg minden "másé"...

2014. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Jelen. Bár nagyon szelektíven: mosogatni meg vasalni szívesen, mosógépből csak teregetni, a porszívó hangjától meg feláll a hátamon a szőr (persze ha már nagyon muszáj azt is megcsinálom). Az ilyen rendrakás, szemét kivitel, ezt-azt összesöpörni vagy felmosni is sima ügy - csak a műhelyben tartok iszonyatos rendetlenséget, a házban normális állapotok vannak... :D


27F

2014. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
A párom is segít, szó nélkül, és pofavágás nélkül. Pedig én alapvetően úgy állok hozzá, hogy a házimunka az én dolgom. De sokszor elmosogat, kitereget, maga után mindig elpakol.
2014. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen dolog amit kérés nélkül csinál itthon az, ha látja hogy a folyékony kézmosó szappan kifogy a fürdőben akkor azt feltölti :) ezen kivül ha megkérem akkor elinditja a mosást, leviszi a szemetet és a kutyákat sétáltatni. Vannak persze olyanok akik maguktól csinálják a házimunkákat, minden ember más, viszont én a többi dolgot szivesen megcsinálom és nem érzem azt hogy ezzel kiszolgálom.
2014. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%

Nálad nem az a baj, hogy nem látja meg magától, hanem hogy akkor sem csinálja, ha megkéred :)


Mert az, hogy mondjuk magától nem csinálja, de ha megkéred akkor minden további nélkül, szerintem nem probléma.

"Létezik olyan nő, aki nem magában puffog, hogy a férje nem csinál semmit, hanem kinyitja a száját, s megkéri amire akarja?" -> innen is lehet nézni a kérdést.

2014. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

A házimunkát én, mint feleség végzem az esetek többségében. Viszont bármikor, szó nélkül a férjem, ha úgy gondolja nekiáll porszívózni, port törölni vagy éppen elmosogatni. De főzés-sütés terén is jó néhány dolgot meg tud csinálni. Tehát nincs elveszve.

Szóval persze, létezik házias férfi is.

2014. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!