Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elvagyok keseredve...

Teljesen elvagyok keseredve suli után elmentem csavarogni.1 órát így tehát később értem haza. Aztán neki vágtam a takarításnak. és nem lettem kész amire haza jött anyu. Egyből ordíbált hogy mit csináltam eddig?

Figyelt kérdés
nem vagyok csavargos típus.. és akkor felhánytorgata hogy nem csak 6 órám volt? minek megyek csavarogni pénteken.. stb.. és akkor veszekedés lett le hülye k*rvázot.. mindent mondot rám és ez már tart kb 2 hete meg úgy bánnik velem sokszor mint 1 kutyával! mit csinájak? 16L
2009. nov. 27. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
0%
Most őszinte leszek,és nem fog egyikőtöknek sem tetszeni,de engem nem zavar.A többség,aki ide ír,nagyképű,flegma,és azt hiszi,hogy ő sz@rta a spanyol viaszt!Egyértelmű,hogy azzal volt a gond,hogy a Kérdező nem állt neki a házimunkának időben,ha megcsinálta volna a dolgát,utána is elmehetett volna csavarogni,és akkor nyilván nem lett volna gond belőle.Így a házimunka is kész lett volna,és délután is elmehetett volna barátnőzni.Ez így lett volna helyes,és nem lett volna konfliktus sem.Csak ennyit akartam,de úgy látom,nehéz ezt megérteni.Nem baj,majd megértitek,ha nem lesz otthon brazil ingyencseléd,aki főzzön rátok,takarítson,és eltartson.Különben meg bármennyire is fáj,jogos volt,hogy anyád kiakadt,és lehet nem kellett volna ordenáré szavakat használnia,de valljuk be,mindannyian szoktunk a másik fejéhez vagdalni dolgokat,ha felhúzza az agyunkat.Ennyi.Vitákba nem fogok bocsátkozni nagyarcú,buta tinikkel.
2009. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
Ha majd nem lesz ingyencselédem, szülök magamnak, mint mindenki más :)
2009. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá előre is!
2009. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%
'Kedves' 15:38 Én nem vagyok tini! Már réges rég nem!!! A GYEREKKEL NEM LEHET, NEM SZABAD CSÚNYÁN BESZÉLNI!!! Tessék elolvasni a Mérgező szülők című könyvet. Hátha megérti miről is beszél ez a gyerek!
2009. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Nem Önre gondoltam természetesen,és tiszteletben tartom,ha valaki máshogy látja a dolgokat!Elnézést kérek!Viszont voltak itt kislányok is,akik elég durván és bután beszéltek a saját édesanyjukról,-apjukról,mindenkiről,aki más véleményen van,mint ők,ráadásul nagyképű stílusban írogattak ide!Nekik szólt.Kicsit Önnek is,de ne vitakozzunk tovább!
2009. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
*vitatkozzunk
2009. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
15:34 Én megértem amit ír, s nem is akarok vitatkozni, semmi értelme.
2009. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

na jó szerintem se vitatkozzunk :) Jól mondta, kedves anyuka :D én se vagyok tini, legalábbis 18 vagyok.

De mostmár ne itélkezzünk, stb, menjünk és szedjünk szét egy másik kérdést :)

Ja amúgy én olvastam a mérgező szülőket, tényleg nagyon jó könyv. Kötelezővé kéne tenni!

2009. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:

16:29-nek.Valóban jó könyv a Mérgező szülők,mivel nem tudsz mást hajtogatni,de ha megjelenik a Mérgező tinik,rögtön szóljál,mert azt is el akarom olvasni.

Minden gyerek más,valakinek a csúnyaszó nem használ,sőt a pofon se, de valakinek beleeszi magát a lelkébe, és jobbá válik tőle.És nem hinném,hogy ez az Anyuka az egyszeri 1 óra késés miatt mondta.Biztos van előzménye. És jó,hogy a kérdező magába szállt miatta.És szerintem az anyja arra vár,hogy leánya megkérdezze,hogy anya mért mondtad ezt,amit mondtál,mert fáj és nem tartom jogosnak. Ebben a családban valahogy hiányosnak tartom a kommunikációt.Annak pedig ez az eredménye.És mivel család,egyik sem cselédje a másiknak.Egymást segítve, felosztva a munkát kéne megoldani a mindennapokat.Megbeszélve,hogy ki mikor hova megy,és mit csinál meg.Ez itt valahogy nem működik.Miért kedves kérdező?? Mért nem tudtad előre megbeszélni???Mért nem tudod Anyukádat megkérdezni??Miért???

2009. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
18:01 Te olvastad azt a könyvet? vagy csak beszélsz bele a nagyvilágba? Ajánlhatok más könyvet is mint pl a gyűlölet fogságában, szeretet művészete. Vagy magadra ismertél a mérgező szülők könyv olvasása közben. Ejnye ejnye!
2009. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!