Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elvagyok keseredve...

Teljesen elvagyok keseredve suli után elmentem csavarogni.1 órát így tehát később értem haza. Aztán neki vágtam a takarításnak. és nem lettem kész amire haza jött anyu. Egyből ordíbált hogy mit csináltam eddig?

Figyelt kérdés
nem vagyok csavargos típus.. és akkor felhánytorgata hogy nem csak 6 órám volt? minek megyek csavarogni pénteken.. stb.. és akkor veszekedés lett le hülye k*rvázot.. mindent mondot rám és ez már tart kb 2 hete meg úgy bánnik velem sokszor mint 1 kutyával! mit csinájak? 16L
2009. nov. 27. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
68%
Az anyukád beteg! Ha látja, hogy csinálod még ha késve is akkor mi a baja. Szerintem ha már levegőt veszel az is gond. Ismerős szitu, anyám detto.
2009. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem anyukád csak ideges és csak rajtad vezette le a feszültséget, biztosan nehéz napja volt. Légy vele megértő és akkor ő is az lesz.
2009. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
61%
jaj,te szegény!apud mit szól hozzá?kérdezd meg anyudtól h ő sose volt kamasz?
2009. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
66%

Talán meg kéne beszélni előre,hogy mikor hova mész,és mikor jössz.Azt hiszem ennyit elvárhat Anyukád.

Nem az egy órával van baj,hanem hogy nem szóltál.

2009. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
55%
Mi az hogy az anyad lek*rvaz,mert egykis szabadsagra vagytal,setara?Hat nekem az a velemenyem ,hogy az anyad az a k*rva:-D nem ugy ertem,de mi az h ilyet mond a sajat lanyara?????en kiakadnek a helyedben, es elmondanam apukamnak!O vajon mit szolna hozza,hogy ilyen az anyukad veled?Nagyon sajnallak emiatt lehetnenek megertobbek is a szulok, amugy is orulhetne,hogy takaritasz, mas a kamaszkorba azt sem csinalja! 21/L
2009. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

nálunk dettó ez van,csak nálam apám ilyen...

A múlt kor azért hülye k*rvázott le,mert suliba kisminkeltem magam.De ne fekete,bulizós sminkre gondoljatok,hanem csak spirál+barna szemcerka volt...

Én ezt a problémát úgy oldom,hogy ne kössön belém,hogy mikor érek haza,hogy ha 13:10-kor végzek akkor azt mondom,hogy legkésőbb 2körül jövök(pénteken mindig többet mondok) és így nem tud belém kötni akkor sem,ha "csak" 2kor mentem haza:)


Amúgy szerintem történhetett valami a munkahelyén,vagy családi zűr esetleg és ez már csak egy csepp volt a pohárban és rajtad vezette le a feszültséget.

Szerintem ülj le vele beszélni,és mondd el neki,hogy sajnálod,hogy nem végeztél a takarítással,csak egy kicsit csavarogtál a barátnőddel,beszélgettetek:)Talán megérti!

15/L

2009. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi zűr a családban se a munkahelyén, apu sajnos nagyon sokat dolgozik és amikor otthon van akkor nem akarom ezzel is fárasztani:S Nem szoktam eljárni bulizni.. és nem viselkedek k*rvásan se.. :S nem értem miért mondd ilyeneket rám:S
2009. nov. 27. 19:17
 8/66 anonim ***** válasza:
65%

áh ba.szdki szerintem amikor kamasz vagy, nem te leszel furcsa hanem a szüleid! Rejtsd el az órarendedet :D és akkor nem tudnak semmit se mondani. Amúgy meg sz.ard le hogy mit gondolnak vagy mondanak. Amíg ők nem hajlandóak észrevenni, hogy vannak jogaid addig neked se kell észrevenned az ő viselkedésüket. Amúgy is mit akarnak pénteken suli után?? Legalább ilyenkor legyél szabad! Jesszusom én 16 évesen hol voltam... ááá...

18.L

2009. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valami gondja van, ezért feszült. te nem vagy rossz, csak neki kell valakin levezetnie a feszültséget és te vagy a legközelebb.
2009. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
16%

Azt nevezem!!!!JOGOK???? És mi van a kötelességekkel???

Kislányok!!! Felcseréltétek a sorrendet!!Előbb vannak a kötelességek,és aztán a jogok.Főleg ha a magunk lábára állunk,és magunk tartjuk el magunkat!!!!!De amíg a szüleink tartanak el,addig talán alkalmazkodni is kéne!!!Nem?????????????? És ez a megbeszéléssel kezdődik!!!

2009. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!