Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Eufrozina...

Mit gondoltok az Eufrozina névről?

Figyelt kérdés
A családnév: Szabó. Van valami más tippetek? Valami úri hölgyes érdekelne. Amúgy az unokatesóméknak született gyerekük és ezen a néven gondolkoznak, tippeket szeretnék adni nekik. Ők egyelőre ezen a néven gondolkoznak, nagyon tetszik nekik.

2013. dec. 28. 17:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Na jól van kérdező, bocsáss meg, de te nagyon hülye vagy.

A Szabó Xavért ki lehet mondani, de a Szabó Angelikát nem? Szegény gyereket szerinted nem fogják csúfolni, hogy TITANILLA EUFROZINÁNAK hívják??????? Borzasztó!!!! A Szabó Eleonóra, vagy a Szabó Hugó még egész jó is, bár nekem a Hugóról mindig a víziló jut eszembe, nem tudom miért. Talán még Henrik... az elég úrias. Az Emília is nagyon szép név, vagy a Henrietta, Marietta, Magdolna, Viola, Daniella, Kamilla...

2013. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem értem, hogy miért könnyebb a Szabó Xavért kimondani, mint a Szabó Angelikát :D


Az Eufrozina, Titanilla pedig szerintem is röhejes.

2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem hogy még a Szabó Emília Úrihölgyesebb.Inkább mint az Eufrozina Titanilla vagy fordítva.


A Szabó Hugó nem rossz.De akkor inkább már Szabó Igor.

2013. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
az eu izét ki sem tudom mondani (nem nincs beszéd hibám..Már:) ) a titanilla tetszik mert különleges. Angelikát viszont ki lehet mondani és sztem szép név. (esetleg Gabrillát tom ajánlani) De Szabó Angelika Titanilla jobb mint a Szabó Titanilla Euizé (a végét már nem is tudnám ha nem lenne leírva a kérdésbe) és kimondani is könnyebb is kimondani.
2013. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
am az Emímila tényleg tok jó ahogy előttem írták.. inkább mint eufrozeinkina (vagy mi)
2013. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Legyen Szabó Eutanázia.
2013. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

34 Ebben az a vicc, hogy én is elfelejtem, mindig csak véletlenül ugrik be az Eufrozina:D De attól még tetszhet.


Amúgy azért nehezebb kiejteni a Szabó Auréliát, mert két magánhangzó van, a Szabó Xavérnél meg jóformán csak sziszegni kell. Az sokkal könnyebb.


Amúgy még mindig folyik a vita a néven, csak most megpróbálnak megegyezni egy másikban vagy a Titanilla, vagy az Eufrozina helyett. De valamelyiknek mindenféleképpen maradnia kell.


Nekem amúgy tetszik a Henrik is, csak az a baj, hogy unokatesóimnak nem.

2013. dec. 28. 20:59
 38/42 A kérdező kommentje:
Az Emília se rossz, viszont azt azért nem akarja neki adni az unokatesóm, mert egy tanárára emlékezteti, akinek lábgombája volt.
2013. dec. 28. 21:00
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
na jó, de aurélia nehéz, mert két magánhangzó (sőt, három, mert ugye,a szabó ó-ja is), de az eufroznia is két magánhangzóval kezdődik, s ugyanaz a helyzet.
2013. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha ikrek születnek, akkor meg Szabó Xavér és Szabó Xénia lesznek? :D

Szegény fiú enyhe alkoholos befolyásoltság alatt be se tud majd mutatkozni... Xszabószavér... Izé, Szabószavér... Kszabókszavér... Áhh, itt a személyim!

2013. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!