Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Eufrozina...

Mit gondoltok az Eufrozina névről?

Figyelt kérdés
A családnév: Szabó. Van valami más tippetek? Valami úri hölgyes érdekelne. Amúgy az unokatesóméknak született gyerekük és ezen a néven gondolkoznak, tippeket szeretnék adni nekik. Ők egyelőre ezen a néven gondolkoznak, nagyon tetszik nekik.

2013. dec. 28. 17:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik. Iszonyú nagy kitolás egy gyereknek ezt a nevet adni,ráadásul Eufrozina Titanilla? Te jó ég..szerintem ha nem muszáj nem kell hülyét csinálni abból a gyerekből.
2013. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
56%

A Szabó Xavér nem jó! Nem lehet kimondani.

Akkor már inkább Szabó ... (pl. Róbert) Xavér.

2013. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
97%
Mindkét név BORZALMAS a Szabó névhez!Ne akarjatok illetve ne akarjanak már ennyire Úrias nevet adni ilyen vezetéknévhez!Komolyan ha ilyen névvel mutatkozna be nekem valaki még el is röhögném magam!Amúgy nem a nevétől lesz valaki különleges hanem a személyiségétől.Beszéld le őket erről szerintem!
2013. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Anett, Szabó Jázmin(ez is arab név egyébként)Szabo Nikolett,Szabó Szonja?
2013. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
borzalmas. s minek még Titanillával fűszerezni? rohadt hosszú is.
2013. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
97%

Az Anasztázia tényleg passzolna

Vagy az Angelika

2013. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Az Eleonóra is tetszik:)


20 Akkor gondolkozz visszafelé. Szerinted miért tetszik?


Most beszéltem velük telefonon, meséltem nekik a válaszokról és egy kicsit magukba szálltak. Kár...szerintem nagyon szépen és különlegesen hangzik az, hogy Szabó Eufrozina Titanilla. Most az Aurélián gondolkoznak és az Eufrozina max második név lenne. Fiú névként szóba jött még a Hugó.

2013. dec. 28. 18:38
 28/42 A kérdező kommentje:
Az Angelika is szép, viszont hogy hangzana már? Szabó Angelika...ki se lehet mondani...
2013. dec. 28. 18:38
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk, az, hogy itt mit mondunk, egy dolog. nekik kell választaniuk, de fenntartom a véleményemet, hogy így rohadt hosszú, és szörnyű.
2013. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Ez lett a legújabb változat: Szabó Titanilla Eufrozina.
2013. dec. 28. 18:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!