Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Eufrozina...

Mit gondoltok az Eufrozina névről?

Figyelt kérdés
A családnév: Szabó. Van valami más tippetek? Valami úri hölgyes érdekelne. Amúgy az unokatesóméknak született gyerekük és ezen a néven gondolkoznak, tippeket szeretnék adni nekik. Ők egyelőre ezen a néven gondolkoznak, nagyon tetszik nekik.

2013. dec. 28. 17:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Nem könnyü kiejteni, becézni lehetne Zina, de nem a magyarok nyelvének való.
2013. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
86%

Szabó Eufrozina Titanilla. Rémes! Így egyben is, de még külön-külön is.

Röhejes hatást kelt, én nem adnám!

Az meg, hogy azt mondod a Szabó miatt elütnek ezek a ritkaságszámba menő nevek, az nem különleges, hanem közröhej tárgya! Ha egy hivatalban kimondja majd a nevét, akkor ki fogják röhögni. Vagy bárhol, másutt.

Az ízlések különbözők, de azért hülyét sem kell csinálni tudatosan a gyerekből. Ennyi válaszból senkinek nem tetszett, amint látod. Egyébként nem attól lesz egy név úrinős, hogy kacskaringós, és kimondhatatlan - attól max nevetséges lesz - hanem a viselője teszi azzá...

2013. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
90%

Uhh...


Inkább Anasztázia, az is elegáns, és sokkal szebb.

2013. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Szabó Eufrozina Titanilla. Szerintem egyáltalán nem rémes. Csak én vagyok így vele? Amúgy ha fiú lesz akkor Szabó Xavér lesz.
2013. dec. 28. 18:08
 15/42 anonim ***** válasza:
92%
te jó ég..... csak fiú ne legyen. Szabó Xavér... ki találja ki ezeket a neveket????
2013. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább Fruzsina az jó a Szabóhoz is.

Vagy Franciska, Eleonóra

2013. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Hát lánynévnek még talán illene a

"Paulina" v. "Henrietta"-

2013. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Veronika Aida

Auguszta

2013. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Jujj. Ez így nagyon sok. Alapvetően nem tetszik ez a név, de valami nemesi hangzású családnévhez talán el tudnám képzelni... de az, hogy Szabó Eufrozina olyan Lakatos Dzsennifer hatású.


A Szabó mellé mindenképp kevésbé hivalkodós nevet választanék. Nem tudom, nektek mi az "úrihölgyes", de én pl. a kéttagú nevekre gondoltam: Annamária, Eleonóra, Marianna,

2013. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy kérdező, mi értelme hazudni? Az előbb írtad egy másik kérdéshez, hogy neked ez a kedvenc neved, mert úrihölgyes. Szerinted reális, hogy ma jön még 1 ember erre az oldalra, akinek véletlenül épp így szeretnék elnevezni az "unokatesóját"? ...
2013. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!