Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok. Az en csaladomban mindenki nagyon fiatalon szult (anyukam az elso batyamat 19 evesen), es azt szeretnek, hogy ugymond "tovabbvigyem a hagyomanyokat"

A baratommal 4 eve vagyunk egyutt, es o is egyre gyakrabban hangoztatja, hogy "mar igazan itt az ideje a gyerekvallalasnak". En viszont meg legalabb 10 evig biztos nem szeretnek szulni, sot, lehet, hogy egyaltalam nem.Amikor ezt kozoltem kvazi az egesz csaladdal, mindenki nekemtamadt, hogy "hogy lehetek ilyen szemet, a szanalmas erveimmel azt fogom csak elerni, hogy majd sose lesz gyerekem, es 40 evesen majd eszembe jut, hogy mekkora egy idiota voltam, es akkor mar keso lesz!"

Egyszeruen nem ertik meg, hogy nem akarom 20 evesen elcseszni az eletem, nem akarok ugy kinezni, mint egy diszno, nem vagyom arra, hogy lehajolni se tudjak, hogy meghizzak, hogy vizesedjek, egyszeruen felek a szulestol es mindentol, ami onnantol kovetkezik....nem akarok 20 evesen egy gyerek utan rohangalni, igy is eleg porgos es kiszamithatatlan az eletem, pont nem hianyzik, hogy meg ejjel felkeljek etetni, meg altatni, amikor en is alig alszom....

Anyam mar konkretan azzal fenyeget, hogy kitagad, ha nem szulok 5 even belul, a parom is elkezdett fenyegetozni a szakitassal, es ugy kvazi az egesz csalad ramszallt.....abszolut nem erzem jogosnak amit csinalnak, nem ertem, mi kozuk vam az eletemhez, es ahhoz, hogy en akarok e gyereket, vagy nem......csak en vagyok ezen a velemenyen?

Es szerintetek mit kellene csinalnom?

Udv, K.


2013. dec. 22. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
96%

54-es vagyok.


Kedves 56-os: hogy lekezelően beszéltem a kérdezőről? Na és? Az én szememben mindenki azt kapja, amit érdemel.Ha valaki ok nélkül "bánt" másokat, beszél róluk lenézően, mondván, hogy "disznók lesznek", vizesednek, és nem nők többé, az igenis megérdemli, hogy lekezeljék. Ő "bántott" másokat, lenézte a kismamákat, anyukákat, míg senki nem beszélt róla hasonlóan egészen addig, amíg el nem kezdte a savazást. Azért álljon már meg a menet! Az pedig nem lehet ok, hogy ő ezzel nem ért egyet, hiszen mindenkinek más a célja, más az élete, és senkinek sincs joga ezt leszólni. A butaságot, szűklátókörűséget, önzést és mások lenézését meg engedtessék már meg, hogy igenis lenézzem, mint emberi tulajdonságot.


Kedves 57-es: ha a normális emberi értékrendet nézzük, akkor pedig igenis nincs joga mások sértegetéséhez; miből gondolod, hogy lenne? Ismeretlen embereken ítélkezik azért, mert máshogy élnek/szeretnének élni, mint ő? Tudod, van egy mondás: amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten! De a te gondolatmenetedet követve akkor, hogy ha én pl. ismeretlenül(!) szidnám az édesanyádat, és ezt te kikérnéd magadnak, akkor ugye én is mondhatnám, hogy márpedig ehhez jogom van?


Amúgy az a röhejes, hogy ha valaki idejön kérdezni, idézem: "És szerintetek mit kellene csinálnom?", és az emberek válaszolnak rá, majd a beszélgetés olyan irányt vesz, aminek lényege, hogy a kérdező szerint kvázi hülye, aki gyereket vállal, mert "disznó lesz", nem lesz nő többé, és fuj, az először is minek tesz fel kérdést, másodszor pedig ha ő ennyire menőmanó, céltudatos és tudja, hogy mit akar, akkor miért idegenektől kérdezget, amikor pontosan tudnia kell, hogy mindenféle válasz érkezik majd rá? Aki nem ért egyet vele, az persze nem normális választ ad, aki meg egyetért vele, az normálisat.

Pfff.... a képmutatás magas foka.

2013. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, " kedves " utolso, de ha nekem nincs jogom ahhoz, hogy lekoverezzem, lerondazzam a terhes noket, neked mi jogod van ahhoz, hogy engem lebutazz, es leonzozz????


Na latod, bolcsebb lennel, ha csondben maradtal volna :D

2013. dec. 29. 14:43
 63/71 anonim ***** válasza:
97%
Csak tudod, "kedves" kérdező, te itt általánosítottál, és minden kismamát savaztál, ami hülyeség, semmi alapja, Te viszont tény, hogy egy barom vagy!
2013. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:

Az osszes tundibundi csinos, vekony kismama meg engem savazott, elhordtak prostinak, k.urvanak, agyatlannak, es satobbi. Nekik ehhez mi joguk van? Kik ok, hogy masik ember felett itelkezzenek?

1-1, nem kell vedeni oket!!!

2013. dec. 29. 15:47
 65/71 anonim ***** válasza:
92%
Olvasd már vissza, légyszíves, hogy ki is kezdte....
2013. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem kezded el mondani, hogy minek tartod a kismamákat, kedves, normális válaszokat kaptál volna. Nézz csak az első oldalra.

Ha vállalod a véleményed, vállald azt is, hogy baromira elítélnek emiatt.

Ha nem tetszik az ítélkezés, máskor maradj csendben azt javaslom.

2013. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy nem fogadom el az itelkezest! Nem erdekel!

Az viszont szanalmas, hogy amit a kismamaknak szabad (es itt a savazasra, lenezesre gondolok), azt nekem nem. Mi jogon? Kik ok, mitol tobbek es jobbak, mint en? Attol, hogy szultek egy gyereket??? Ezt ketlem.....

2013. dec. 29. 19:43
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" Kérdező!

Én nem olvastam olyan választ amiben leqrváztak volna. De tudod mit? Ennyi erővel minden pultos qrva, és mindenki akinek szilikonmelle van az egy üresfejű h.lye p.csa, a műhajról pedig ne is beszéljünk, mert az is csak az út mellett álldogáló, kuncsaftra váró, testükből élő hölgyeknek van.

Na milyen?

Te is így általánosítasz a vizesedő, hájfejű, disznó kismamákról.

Az egyetlen értelmes gondolatod az, hogy nem szülsz. Ne is gondoldd meg magad, nehogy eltepedj mint egy disznó, és többet rád se tudjon nézni a pasikád. :) Bár van zsírleszívás is a világon... Mert gyereket vállalni csak 40-50kg plusszal és egy kiló striával lehet.

2013. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%

"Az viszont szanalmas, hogy amit a kismamaknak szabad (es itt a savazasra, lenezesre gondolok), azt nekem nem."


Hidd el nem csak kismamák szidtak :D

én egy 23 éves egyetemista lány vagyok, gyerek nélkül, terhesség nélkül, és én voltam az első aki rendreutasított, hogy legyél szíves visszafogni magad.

2013. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak nevetek rajtad kedves kérdező olyannyira ostoba vagy! :D

Amúgy ki k_rvázott le téged melyik válaszban? Ezzel te alkottad magadról a véleményed!! :D És te kezdtél undorító módon beszélni a kismamákról, én teljesen normális választ adtam neked, de te egyre jobban csak ócsároltad a terhes nőket! Kíváncsi lennék, hogy nézel ki... IQ bajnok pultos :DDDD

2013. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!