Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok. Az en csaladomban mindenki nagyon fiatalon szult (anyukam az elso batyamat 19 evesen), es azt szeretnek, hogy ugymond "tovabbvigyem a hagyomanyokat"

A baratommal 4 eve vagyunk egyutt, es o is egyre gyakrabban hangoztatja, hogy "mar igazan itt az ideje a gyerekvallalasnak". En viszont meg legalabb 10 evig biztos nem szeretnek szulni, sot, lehet, hogy egyaltalam nem.Amikor ezt kozoltem kvazi az egesz csaladdal, mindenki nekemtamadt, hogy "hogy lehetek ilyen szemet, a szanalmas erveimmel azt fogom csak elerni, hogy majd sose lesz gyerekem, es 40 evesen majd eszembe jut, hogy mekkora egy idiota voltam, es akkor mar keso lesz!"

Egyszeruen nem ertik meg, hogy nem akarom 20 evesen elcseszni az eletem, nem akarok ugy kinezni, mint egy diszno, nem vagyom arra, hogy lehajolni se tudjak, hogy meghizzak, hogy vizesedjek, egyszeruen felek a szulestol es mindentol, ami onnantol kovetkezik....nem akarok 20 evesen egy gyerek utan rohangalni, igy is eleg porgos es kiszamithatatlan az eletem, pont nem hianyzik, hogy meg ejjel felkeljek etetni, meg altatni, amikor en is alig alszom....

Anyam mar konkretan azzal fenyeget, hogy kitagad, ha nem szulok 5 even belul, a parom is elkezdett fenyegetozni a szakitassal, es ugy kvazi az egesz csalad ramszallt.....abszolut nem erzem jogosnak amit csinalnak, nem ertem, mi kozuk vam az eletemhez, es ahhoz, hogy en akarok e gyereket, vagy nem......csak en vagyok ezen a velemenyen?

Es szerintetek mit kellene csinalnom?

Udv, K.


2013. dec. 22. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim válasza:
95%

Ezeket a gondolataidat neki is elmondtad? Ha igen, akkor mindkettőtökkel hatalmas nagy gondok vannak!

De veled biztosan.


Amíg beszűkült kis agyacskáddal csak a ruhák és műkörmök világára tudsz gondolni, addig ne is adja meg neked a sors azt a csodát, amit egy gyermek hoz egy nő életébe.


Nem vagyok trampli, nem híztam el, nem vizesedek, bár a hasamtól kissé nehezen hajolok le, de azért a lában tiszta, ne aggódj!!!!!!!

A párom számára szebb és nőiesebb vagyok, mint valaha, mert a kislányát hordom a szívem alatt!!!!!

2013. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
95%
Hát...üríteni te is jó vagy Neki.
2013. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
96%

Sztem ez kamu. Polgárpukkasztás. Ilyen nincs...


Ha mégis, akkor 2 tippem van: 1.) a kérdező hajtóslány

2.)a pasija havonta egy pár napra haza jön, kint Hollandiában pedig van neki egy másik nő, csak itthonra kell az ingyen p.na

2013. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim válasza:
93%
Tényleg teljesen normális, hogy egy olyan valaki alkosson véleményt rólunk, akinek a gondolkodását megismertük, ezen kívül műmelles, műhajas, gondolom felfújt szájú, s*gg tetkós pincérnő. Akinek a legnagyobb "érdeme" amit fel tudott hozni, hogy van egy alacsony IQ-s focista aki 4 éve meghúzza néha. Ő saját maga is gáznak tartja ezt az embert, mégis vele jár. Nem tartom sértőnek egy ilyen ember véleményét 50 kg vagyok, szép arcú, mérnök és 8 hetes kismama. Minden válaszadónak kívánok boldog babavárást, gyermeknevelést. Elnézést az offért.
2013. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim válasza:
75%
Az a baj a mai fiatalokkal, hogy az tartja vissza őket a gyerekvállalástól, hogy lógni fog a melle, nem pedig az, hogy nincs még saját háza/lakása, egzisztenciája...Inkább tanulnod kellen, mert bizony 45évesen nem fogsz kelleni a pult mögé...Abszolút nem kellene gyereket szülnöd, még fel nem nősz, mert tipikusan az az anya lennél, aki a egész életében a gyerekét hibáztatná, hogy "elrontotta" az életed...
2013. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim válasza:
90%
Szerintem is kamu, polgárpukkasztás a kérdés, ilyen nincs...legalábbis remélem, hogy senki nem várja el, hogy gyereket szüljön egy ilyen okos asszonyka..
2013. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim válasza:
93%

Engem szórakoztat : DD Nagyon jókat szakadtam a kommentjein a kedves kérdeződnek. Szerintem be kellene zárni Győzikéve, Benkővel meg a másik mű p*ncival VV (hogyishívják?), na vele, és leadni a tv-ben. Biztos mulatságos lenne az IQ párbaj :D


Üdv egy igényes 24 éves, 18 hetes kismama, aki eddig 1 kilót fogyott a terhesség alatt ;)

2013. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit egyetértek!! Énse akarok (még) szülni 30 alatt!!!

24/L

De nem minden anyuka igénytelen aki 20on évesen szül

2013. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, ja és anyum is fiatalon 23 évesen szült, azt h engem megszült nem bánta meg csak várt volna még pár évet, csak ugye akkor a társadalom szinte 'elvárta' h fiatalon szüljön
2013. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
20%

Atyavilág, idecsődültek a véranyák a Gyerekvállalás topikból?

Van egy 19 éves lány, aki nem akar még gyereket, és legyetek erősek, drága ősanyák: EHHEZ JOGA VAN.

... és ha a kérdező egy agyatlan, szilikonmellű plázap.csa, akkor mi van? A válaszadók többségénél úgy érzem, emiatt nekik drágább lesz a boltban a kenyér - különben mi a bánatért esnének neki ennyire?

2013. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!