Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok. Az en csaladomban mindenki nagyon fiatalon szult (anyukam az elso batyamat 19 evesen), es azt szeretnek, hogy ugymond "tovabbvigyem a hagyomanyokat"

A baratommal 4 eve vagyunk egyutt, es o is egyre gyakrabban hangoztatja, hogy "mar igazan itt az ideje a gyerekvallalasnak". En viszont meg legalabb 10 evig biztos nem szeretnek szulni, sot, lehet, hogy egyaltalam nem.Amikor ezt kozoltem kvazi az egesz csaladdal, mindenki nekemtamadt, hogy "hogy lehetek ilyen szemet, a szanalmas erveimmel azt fogom csak elerni, hogy majd sose lesz gyerekem, es 40 evesen majd eszembe jut, hogy mekkora egy idiota voltam, es akkor mar keso lesz!"

Egyszeruen nem ertik meg, hogy nem akarom 20 evesen elcseszni az eletem, nem akarok ugy kinezni, mint egy diszno, nem vagyom arra, hogy lehajolni se tudjak, hogy meghizzak, hogy vizesedjek, egyszeruen felek a szulestol es mindentol, ami onnantol kovetkezik....nem akarok 20 evesen egy gyerek utan rohangalni, igy is eleg porgos es kiszamithatatlan az eletem, pont nem hianyzik, hogy meg ejjel felkeljek etetni, meg altatni, amikor en is alig alszom....

Anyam mar konkretan azzal fenyeget, hogy kitagad, ha nem szulok 5 even belul, a parom is elkezdett fenyegetozni a szakitassal, es ugy kvazi az egesz csalad ramszallt.....abszolut nem erzem jogosnak amit csinalnak, nem ertem, mi kozuk vam az eletemhez, es ahhoz, hogy en akarok e gyereket, vagy nem......csak en vagyok ezen a velemenyen?

Es szerintetek mit kellene csinalnom?

Udv, K.


2013. dec. 22. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

Igen, valoban mu a mellem. Sot, meg a hajam is. Es akkor mivan? Mi koze van ennek a terhesseghez?! Egy logo mellu, ocsmany haju no is meghizik koca mereture a gyerektol, ugy, ahogy az en fajtam is....


De tegyuk fel, hogy nem a kulsosegek erdekelnek :

Mire vallaljak gyereket? Arra, hogy az idiota baratom kint labdazgat Hollandiaba, alig van itthon, akkor is csak a d.gason meg a gyereken jar az agya, es kulonben is, egy bulizos, szabadelvu, kotottsegek nelkul elo csavo....erre szuljek gyereket?

2013. dec. 22. 23:33
 22/71 anonim válasza:
94%

Ezzel kellett volna kezdened. Így teljesen érthető, hogy nem akarsz gyereket vállalni, hisz, valljuk be, egy "kötöttségek nélkül élő, bulizós focista" nem a legbiztosabb családfő-jelölt.


DE!


Akkor sem kéne bántanod az anyukákat, kismamákat. Meghíznak, vizesednek, "csúnyák lesznek"(bár ezzel erősen vitatkoznék! Nézd meg pl. Berki Krisztián(nem az olimpiai bajnok, a "másik") barátnőjét. Milyen gyönyörű volt terhesen!!), és akkor mi van? Ez ezzel jár!

Gondolj bele, a Te édesanyád is keresztül ment ezeken, képzeld el, ha a tiedhez hasonló elveket vallott volna. Lehet, Te ma nem lennél itt!

Nem kell szülni, ha nem érzed magad és a hátteredet biztosnak, de akkor se bántsd azokat, akik gyereket vállaltak.

18L

2013. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim válasza:
93%
Jézusom! A szüleid ismernek téged, hogy egy ilyen "nővel akarnak gyereket vàllaltatni??? Jò ég... Anyàdat is aliennek nézed???
2013. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim válasza:
31%
Terhesnek lenni a legcsodalatosabb erzes a vilagon, sajnalatos, hogy nem akarod megtapasztalni....
2013. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

Ja persze......biztos csodalatos erzes lehet, amikor osszepisiled magad a bolt kozepen, mert akkorat rugott a kolkod a holyagodba, hogy a wcre nincs idod kijutni....meg amikor mocskos es budos a labad, mert megmosni se birod a hasadtol....fuj.

Es akkor sir a sok kismama, hogy miert hagyjak el oket a pasik......hat csodaljak?!.....na mindegy....

2013. dec. 23. 00:06
 26/71 anonim ***** válasza:
88%
Te agyilag 0 vagy. Látszik, hogy lövésed sincs arról, mi a terhesség. Remélem ilyen aggyal nem is lesz. Már bánom, hogy először értelmes választ adtam, akkor még nem gondoltam hogy ennyi eszed van. :D ja és sajnálom, hogy büdösödik a lábad, nézz utána inkább annak a neten, mit használhatnál rá... :DDD
2013. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen felfogás mellett téged fog elhagyni a pasid inkább szerintem, amit nem is csodálnék. (lehet inkább e hatalmas intelligencia szint miatt akar téged dobni, nem csupán azért mert nem akarsz gyereket)
2013. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim válasza:
87%

Szerintem rossz helyre tették a szilikont. A melleid helyett az agyadba tették, hogy kitöltse azt a tátongó ürességet.


Amúgy meg kiskomám, 3 hónapja szültem és azóta lement 16kg. Alig van rajtam valami. Képzeld striám is van !! De tudod mit? Büszke vagyok rá, mert a testemet adtam egy életért! Mellesleg meg, ne általánosíts... NEM KELL AHOZ KISMAMÁNAK/ANYUKÁNAK LENNI, hogy úgy nézz ki, mint egy "csöves".


Mindegy.. Fingj rózsafelhőket, böfögj gucci illatút továbbra is!

2013. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
87%
Ha szül egy nő, akkor már nem is nő többé? Mi lesz akkor, férfi? Te nő vagy egyáltalán? Hogy lehet, ilyet mondani? Nekem olyan kép rajzolódik ki rólad, hogy egy rózsaszín flitteres rucis transzi vagy, ugyanis a nő mindig nő marad, a gyereke után meg pláne, hiszen plnát varrathatsz magadnak, mellet is (meg is tetted) de az egyetlen dolog, ami BIZTOS hogy nem megy férfiként, az a szülés. Ostoba vagy, és beképzelt, el tudom képzelni, milyen ember (izé) vagy.
2013. dec. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
90%
Úristen, hogy ez mekkora egy majom! :D
2013. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!