Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Ez tenyleg ennyire elitelendo?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok. Az en csaladomban mindenki nagyon fiatalon szult (anyukam az elso batyamat 19 evesen), es azt szeretnek, hogy ugymond "tovabbvigyem a hagyomanyokat"

A baratommal 4 eve vagyunk egyutt, es o is egyre gyakrabban hangoztatja, hogy "mar igazan itt az ideje a gyerekvallalasnak". En viszont meg legalabb 10 evig biztos nem szeretnek szulni, sot, lehet, hogy egyaltalam nem.Amikor ezt kozoltem kvazi az egesz csaladdal, mindenki nekemtamadt, hogy "hogy lehetek ilyen szemet, a szanalmas erveimmel azt fogom csak elerni, hogy majd sose lesz gyerekem, es 40 evesen majd eszembe jut, hogy mekkora egy idiota voltam, es akkor mar keso lesz!"

Egyszeruen nem ertik meg, hogy nem akarom 20 evesen elcseszni az eletem, nem akarok ugy kinezni, mint egy diszno, nem vagyom arra, hogy lehajolni se tudjak, hogy meghizzak, hogy vizesedjek, egyszeruen felek a szulestol es mindentol, ami onnantol kovetkezik....nem akarok 20 evesen egy gyerek utan rohangalni, igy is eleg porgos es kiszamithatatlan az eletem, pont nem hianyzik, hogy meg ejjel felkeljek etetni, meg altatni, amikor en is alig alszom....

Anyam mar konkretan azzal fenyeget, hogy kitagad, ha nem szulok 5 even belul, a parom is elkezdett fenyegetozni a szakitassal, es ugy kvazi az egesz csalad ramszallt.....abszolut nem erzem jogosnak amit csinalnak, nem ertem, mi kozuk vam az eletemhez, es ahhoz, hogy en akarok e gyereket, vagy nem......csak en vagyok ezen a velemenyen?

Es szerintetek mit kellene csinalnom?

Udv, K.


2013. dec. 22. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, 20 éves létedre szégyeny mennyire, buta, naiv, érzéketlen és szűklátókörű vagy. Ne vállalj gyereket, mert csak tönkre tennéd, tudod rajtam semmi sem mű még sem voltam/ vagyok koca, nem lóg a mellem nem vizesedtem, terhesen is egy kis helyes pocim volt, semmi eltorzulás, hogy a te szavaiddal èljek. 24 éves vagyok, abszulot nem látszik, hogy valaha szültem a mai napig megfordulnak utánam az utcán, egy csinos fiatal lànynak látnak el sem hiszik, hogy van egy kisfiam. Szüleid és a párod sem ismernek téged kb 14éves szinten vagy,nagyon tájékozatlan gyerek vagy még.
2013. dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim válasza:
79%
Ugyanmár, ennél a...... khmm, lánynál még egy 14 éves is értelmesebb.....
2013. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim válasza:
80%
Kár, hogy anyukád 20 éve nem így gondolkodott, ahogy te most...
2013. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon el vagy kényeztetve kicsikém. Te az alakod és a kényelmességed miatt nem akarsz gyereket, nem azért, mert pl.: Nem tudod felépíteni a karriered...

Undortó ez a gondolkodás...

Úgyhogy légyszi TRIPLÁN védekezz szex közbe vagy inkább ne is szexelj, mert a "dugdosás" szavaidból a szexet sem szereted. Szóval a szex utálata, a nagy külső egód, és a kényelmed miatt nem akarsz gyereket. Tegyél érte, hogy ne is legyen, mert ha véletlen megszülöd, hát az a gyerek 8 éves korában öngyi lesz...

2013. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim válasza:
95%

Te drága eltévelyedett!!!

Egy nő nem azért lesz "disznó" szülés után, mert ez a nagykönyvben meg van írva és ha szülsz, evidens, hogy utána lealjasodj esztétikailag. Sőt! Baromi sok kismama és anyuka ismerősöm van, néhányukon megmaradtak a plusz kilók, de alapvetően csinosak, igényesek, adnak magukra. Olyat is ismerek, aki a korábbi életviteléhez képest annyiban "ócskult meg", hogy nem jár 3 hetente fodrászhoz, mert csak 8 hetente jut rá ideje. De akkor bizony ott ül és megoldja. Ha valaki trampli szülés után, az elég nagy valószínűséggel előtte is az volt, de szerintem ez olyannyira nem általános jelenség, hogy konkrétan talán százból egy ilyen nő létezik. Úgyhogy vagy a te ismerős köröddel vannak oltári nagy gondok, vagy te vagy baromira eltájolva, valami azonban biztosan nem stimmel nálad.

És hogy hozzam a saját példámat: szülés előtt 78 kg voltam, mellette 173 cm magas. Jól eloszlott, nem nagyon tűntem túlsúlyosnak, pedig a számok alapján ez bizony némi túlsúly. Erre akkor döbbentem rá, amikor terhesként még mindig látszottak oldalt a kis hurkák amellett, hogy a hasam is terebélyesedni kezdett. Elkezdtem tornászni és a szülés után is folytattam. Soha nem voltam egy cicababa, de igyekeztem ugyanazt a formámat hozni, mint előtte, hogy mindenki ismert és ahogy én is jól éreztem magam. A kislányom most lesz három hónapos, az én kilóim száma 75 és még mindig tudom, hogy van mit leadnom. Viszont nem teszem fel erre az egész életemet, szépen lassan teszem, ahogy időm és a lehetőségem engedi. Egy kis odafigyelés kell, semmi más. A férjem pedig sohasem tartott ennyire vonzónak, mint mostanában, látva engem a felelősségteljes és csinos anyuka szerepében. Neki csinos vagyok, a többi meg nem számít, amíg én is jól érzem magam úgy, ahogy vagyok.

Viszont amíg az alakod, meg a kinézeted a legfőbb gondod és ez alapján gondolsz a gyerekvállalásra, addig kérlek, védekezz felelősen, ne csessz ki annyira egy ártatlan gyerekkel, hogy az anyja leszel. Majd ha megérett rá az agyad, akkor!

2013. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
87%
Nem m is tudom mit Írjak.Talán azzal kezdeném,hogy szerintem soha ne is szülj gyereket.Én a második babámat várom.A lányommal 28 kilót hiztam és vizesedtem is,de megérte.Mert a legcsodálatosabb dolog Anyának lenni!!!!!!!Újra babát várok.Viszont az nem egyenlő azzal,hogy igénytelen,dagadt disznó lennék.Járok körmöshöz,fodrászhoz.Nem járok tréning nadrágba.Vannak olyan hölgyek akik terhesség és szülés nélkül is igénytelenek.Szerintem TE NEM ÉRDEMLED MEG,HOGY A LEGCSODÁLATOSABB DOLGOT ÁTÉLD!!!!A pasid meg jobban teszi ha menekül töled.
2013. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

A pasim menekuljon tolem???!!! Uristen, ti egyaltalan elolvastatok, amit rola irtam?! Szerintetek o normalis??? Nincsen ertekrendje, csak ket dolog erdekli, foci, szex, foci, szex ENNYI!!!

Es akkor o menekuljon?!?!

2013. dec. 23. 14:15
 38/71 anonim ***** válasza:
98%
Mert talán tudja, hogy tőled mást nem is várhat...
2013. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 Estrella84 válasza:
83%
Ott a pont utolsó! Egy 'ilyen' másra sem való, csak lábtörlőnek :)
2013. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
4 ev alatt lett volna ideje lelepni, valoszinuleg akkor nem velem van a gond...
2013. dec. 23. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!