Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A közösségi oldalak használata...

A közösségi oldalak használata másnál is okoz konfliktust?

Figyelt kérdés

Reggel 6kor elmegyek otthonról, 3kor érek haza. Útközben bevásárolok ha kell, elvégzem a házimunkát, összedobok valami kaját, és pihenésképp a közösségi oldalon vagyok. Beszélgetek, nézelődök, börzézek.

Párom mikor hazaér, csak azt látja hogy gép előtt vagyok, és hisztizik. Azt nem veszi észre, hogy ki van takarítva, bevásároltam, a meleg kaja ott van a tűzhelyen.

Nincs előtte titkolnivalóm, olvashat minden beszélgetést, látja kiket nézek meg vagy jelölök ismerősnek.


2013. dec. 17. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer volt egy kisebb vita, de az is inkább azért, mert mikor már együtt voltunk, a párom exe folyamatosan bombázta a páromat levelekkel, napi 3-4x üzeneteket írogatott neki, abban reménykedett, hogy majd újra együtt lesznek stb. Én megelégeltem ezt, aztán sikerült megbeszélnünk, a csajt letiltotta,mert nagyon mérgezte a kapcsolatunkat. Azóta egy vitánk sem volt a facebook miatt, pedig ő is és én is fent vagyunk, napi szinten használjuk, bár olyankor is csak 10-15 percet nézelődünk, váltunk pár szót ismerősökkel. Nincs egymás előtt titkunk, de nem lépkedünk be a másik facebookjába, mert bízunk egymásban. Általában azok a párok szakítanak a facebook miatt, akik nem bíznak egymásban és akik nem őszinték egymással. Ha ez a 2 dolog meglenne, akkor nem lenne annyi probléma és felesleges vita. (Persze itt nem azokról beszélek akik szándékosan flörtölnek, ismerkednek, miközben van párjuk.)
2013. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11! Igen,szándékosan flörtölnek,miközben van párjuk. Sőt,randira hivja az illetőt,ez nekem 100%-ra kiderült. Gyanút fogtam és ráírtam a csajra,ő pedig szépen átlinkelte az én drágám által küldött üzeneteket! Na ez a bukta! :) Jaa és még akkor is tagadta! DE! Valóban,ez emberfüggő! Lehet posztolni,beszélgetni,nézelődni,de ha van párunk,nem flörtölgetni és nem randit szervezni! Ez számomra undorító!
2013. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért arról, ha az ember megcsalja a párját, nem a facebook tehet :)


Nálunk nem okoz konfliktust a dolog. Mindenkinek megvan a feladata, nem fixen beosztva, hanem előtte megbeszélve. Legalábbis általában. Ha minden kész van, onnantól meg hadd csináljon az ember a szabadidejével azt, amit akar.

De amúgy ha hazajönne és beszólna arra, hogy facebookozom (vagy gyakorizom vagy bármi), arra tuti valami olyasmi lenne a válasz, hogy "oké, akkor légy szíves takaríts ki és főzz vacsorát, mert én egész délután itt meresztettem a popóm a gép előtt". Csak hogy észrevegye magát :)

2013. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, okozott.:-)

De nem csak a fb, itt a gyakori is.

Nekünk a párommal nincs semmink, amit a másik ne láthatna, ne tudná hozzá a jelszót.

Elég, (na jó, nagyon) féltékeny típus és hiába, hogy mindenhova bejárása van, mindenhol ismer minden jelszót,(fb, freemail, GYK, youtube, pin kód a telón) még így is vannak viták.

Múltkor pl valami kérdésre válaszoltam a nudizással kapcsolatban itt és azóta is kapom a hülye leveleket, ő meg őrjöng és féltékenykedik.

Már meguntam. Nem foglalkozom vele. Ha elkezdi a műsort, szépen otthagyom és kész.

2013. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 4 éve iwiwünk volt, de letöröltük magunkat, a facebookra meg már nem is regisztráltunk. Mindketten úgy gondoltuk hogy nem vagyunk kiváncsiak senkire és mi sem teregetjük ki az életünket hogy mindenki láthassa. Aki fontos és csalàdtag, barát az fel tud hivni, tud emailt irni.
2013. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fáj a párodnak, hogy arra ér haza hulla fáradtan, hogy te már dolgoztál is, lakás rendben, kaja van és már a gép előtt is ülsz. Az én barátom is borzalmasan féltékeny volt mikor összejöttünk, ez odáig fajult, hogy már szinte semmit sem csinálok facebookon, mert egyrészt nem akartam vitát, másrészt illúzióromboló látni, hogy az életben normálisnak tűnő ismerőseim mennyire együgyűen viselkednek facebookon. Amit a párod csinál az ilyen tipikus fontoskodó férfi viselkedés szerintem, ő a férfi, hazajött a munkából, akkor most mindenki ajnározza. Valószínűleg ha éppen akkor zárnád el a gázt a kaja alatt amikor hazaér, akkor nem hisztizne. Szerintem simán csak idegesíti, hogy te már ráérsz a gép előtt ülni, ő meg nem.
2013. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Börzézni szoktam (régi de jó állapotú ruhákat adok el) és a receptes oldalakat nézegetni. A 200-250 km-re levő rokonaimmal szoktam beszélgetni, amikor írnak vagy irok nekik.
2013. dec. 18. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!