Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A közösségi oldalak használata...

A közösségi oldalak használata másnál is okoz konfliktust?

Figyelt kérdés

Reggel 6kor elmegyek otthonról, 3kor érek haza. Útközben bevásárolok ha kell, elvégzem a házimunkát, összedobok valami kaját, és pihenésképp a közösségi oldalon vagyok. Beszélgetek, nézelődök, börzézek.

Párom mikor hazaér, csak azt látja hogy gép előtt vagyok, és hisztizik. Azt nem veszi észre, hogy ki van takarítva, bevásároltam, a meleg kaja ott van a tűzhelyen.

Nincs előtte titkolnivalóm, olvashat minden beszélgetést, látja kiket nézek meg vagy jelölök ismerősnek.


2013. dec. 17. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, sajna nem dolgozom, ő igen. De rendben tartom a házat, és néha pihiképp leülök fb-ozni, játszani. Ő is sokszor mondja, hogy biztos a neten pasizok, azért lógok ott annyit és nagyon rosszul esik :(((
2013. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Látom a te agyadig is csak annyi jut, hogy valami neked nem tetszőt mondott a férj, és máris jössz ide rinyálni. Mit mondott?
2013. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Igaza van. Könyved nincs?

A párod normálisan gondolkodik.


Idiótaság a közösségi oldal. Akinek fontos vagyok, úgyis megtalál. Akinek nem, annak meg miért kellene minden nap, minden lépésemről tudnia?


A fb a tömegdegeneráció melegfészke.

2013. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Mi éppen az Fb miatt mentünk szét 3 napja. Mivel titkolózik,nem meri megnyitni előttem az üzeneteket,itt valami érdekes szitu van! Ő persze az enyémbe benézhet,de szte ez magánszféra!
2013. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
3! Igazad van,egyetértek! Kismillió kapcsolat szétmegy ezek miatt!Én felajánlottam,h töröljük magunkat,de persze,hogy nem akarja,mondván ,sok érdekes dolgot lát ott!
2013. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk nem okoz. Én is szoktam Facebook-ozni, nagyon kevés barátom van, ők is messzi, így sokszor ezen keresztül tartom velük a kapcsolatot. Ezen kívül szoktam még ott vicceket, verseket, recepteket olvasgatni. A férjemet nem zavarja, mint ahogy engem sem zavar, ha ő meg leül tv-t nézni.

Szerintem nincs igaza a párodnak, szabadidődben azt csinálsz, amit akarsz. Egyébként valószínűleg nem az zavarja, hogy a számítógép előtt ülsz, nyilván ugyanúgy hisztizne, ha szépirodalmat olvasnál, úgy gondolom, az zavarja, hogy nem dolgozol.

2013. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem sok olyan könyv van amit szívesen olvasnék. Ha esetleg alszom akkor meg az a baj, mert éjjel nem alszok.
2013. dec. 17. 20:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk sosem volt gond, mivel modjaval osztunk meg dolgokat, tenyleg csak arra hasznaljuk,hogy a szamunkra fontos enberekkel tartsuk a kapcsolatot.

Keress magadnak hobbit, tanulj uj szakmat vagy nyelvet, mert elvesztegetett ido tul sokat a face-en logni.

2013. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam megosztani semmi fölöslegeset.
2013. dec. 17. 21:40
 10/17 anonim válasza:
100%

Nálunk is pont ugyanez ment.

Mást nem tudtam csináĺni,mint mielőtt hazaér kikapcsolom a gépet ës megfogok vmit mintha pont végeztem volna vmivel.

Már nem erölködök h.magyarázkodjak neki.meguntam.


Egyébként most tudtam meg h.egyik fiú ismerősöm az fb-n beszélte le a randit,úgy h. van 1éve bnője.

Elmentek együtt a bnőjével bulíba,majd eltünt a fiú egy időre.(az fb-s csajjal talizott.és nem beszélgetés céljából.)mikor visszament a fiú kërdezte töle a lány h.hol tolt az meg a képébehazudott h.vmi ismerőrt vitt haza.

ja és másoknak meséli h.ő ilydt csinált.de szereti a bnőjét.

Hánynom kell az ilyen emberektől!!

2013. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!