Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan mondjam el,...

Mikor és hogyan mondjam el, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A pici apjával már nem élünk együtt, csak átjött a fiunk szülinapját ünnepelni és lekéste az utolsó vonatot, nálunk aludt. Egy kicsit nosztalgiáztunk kettesben, mint régen és végül az ágyban kötöttünk ki. Egy hete tudom, hogy baba van, de eddig még orvosi okokból nem szóltam neki és most, hogy már minden renben van a picivel, fogalmam sincs, hogyan mondjam el neki. Ő már a barátnőjével és a fél éves lányukkal él.

Először úgy gondoltam, hogy karácsony előtt nem szólok neki, hogy ne rontsam el az ünnepüket, de attól tartok a gyerekek említenének az apjuknak valamit, amiből rájönne és nem akarom, hogy így tudja meg.


2013. dec. 11. 06:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
64%

19# vagyok.

Jah,úgy más! 3van,ez a 4. Ok. Akkor értsd a piciket a 6hónaposra és a születendőre,ha a mondandómból csak ennyit tudtál kiszűrni!

2013. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
72%
Költözzetek ezután össze Te a volt férjed és az új barátnő,lesz 5 gyerek,szépen ellesztek.Egyik nap veled fekszik le a másik nap meg a másik lánnyal.Szép boldog életetek lesz.
2013. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
67%

Nos a "férjed" egy dologhoz ért, mégpedig, hogy minden szembejövő nőt felcsináljon...

Jó választás volt! Boldog kis család lesztek, te a gyerekeid, a férjed, a barátnője és annak a lánya!

Nem is értem, miért nem karácsonykor jelented be, együtt is ünnepelhetnétek! :-)

2013. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem amilyen erkölcsi normák szerint éltek, bármikor és bárhogy elmondhatod neki. Szerintem jelen esetben egy sms is elég.


Nagyon komoly emberek vagytok Ti, nagyon komoly problémákkal. Ha a sztorit leegyszerűsítjük, hogy Te is átlásd hogy mit műveltek, a történet így hangzik.


- 3 gyerekes család

- apuka félremegy, azonnal teherbe ejti új anyut

- apuka meg régi anyu pásztoróra

- terhesség 3 gyerek után nem érezhető :S

- most apuka választhat, mert hát ennyi sz...rság után szerinted még van miről beszélnetek.


Az évszázad kérdése, hogy hazaengedd-e. Hát itt vagy 1 évvel fiatalabb lesz az új gyereke.


Néha szeretném ha az emberek közt is lenne természetes kiválasztódás.


A gyerekeket sajnálom.

2013. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
62%

Na igen, ezt eredményezi ha valakiben nincs erkölcsi tartás, önuralom és tisztelet(jelen esetben a barátnő iránt)

Csak kefélgetünk jobbra balra, aztán sopánkodunk....komolyan felháborodtam, és CSAK a gyerekeket sajnálom!

2013. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
73%
Azt hittem már nem tudok újat olvasni a gyk-n..tévedtem.
2013. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
52%

Mondd el neki minél hamarabb, legalább neki is lesz ideje gondolkozni egy kicsit, hogy ő mikor mondja el az új asszonynak.

Eléggé bizarr történet egyébként, képtelen vagyok felfogni, hogy vannak ilyen emberek, mindenféle tartás nélkül...

2013. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
75%

:-D feldobtad a napom így vizsga előtt!

Azért van abban némi irónia, hogy ugyanazzal szivatod meg a csávód nőjét, amivel ő szivatott meg téged!

Szerintem szenteste menj el, és akkor jelentsd be! De kérlek, vedd fel videóra és tedd fel ide, mert kíváncsi vagyok! :-D

2013. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Mint már írtam is, az eszemmel pontosan tudom, hogy nem lenne értelme folytatnunk, nem bízok meg benne, ezért is nem engedtem haza és mindezek ellenére én mégis reménykedek. Én sem értem magamat. Már szakember segítségét is kértem, aki szintén a párterápiát javasolta. Hiába vannak az asztalomon már hónapok óta a válási papírok, egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy kitöltsem és beadjam. Az utóbbi öt hónapban aludni is alig tudok nélküle. Egyszerűen elképzelni sem tudom nélküle az életemet és erre még mint valami jel, abból az egy együttlétből még a pici is megfogant.
2013. dec. 11. 10:08
 30/37 anonim ***** válasza:
80%

Oké, ez így nagyon szépen hangzik.

De. Megcsalt, gyereket csinált egy másik nőnek, elköltözött (legalábbis félig-meddig), aztán őt is megcsalta, és újabb gyereket csinált neked. Ezt ésszel nehéz felfogni, de szívvel sem könnyű.

Nincs benned büszkeség? Vagy félelem, hogy legközelebb hogyan fog átvágni a palánkon?

Szerinted a gyerekek (az összes, bármelyik kapcsolatból... lehet, hogy még olyan is van, akiről nem tudsz) mit fognak szólni, ha kiderülnek ezek a sztorik az apjukról, meg mostmár az anyukról is? Tényleg erre akarod őket tanítani?

2013. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!