Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy babát szeretnék?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok a párom 40, pár hónapja vagyunk együtt. Én már nagyon szeretnék gyereket, ha tehetném már holnap szülnék. Páromnak már van gyereke, szerintem többet már nem akar. Hogyan vegyem rá, hogy legyen egy közös babánk?
2013. okt. 14. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rá, akkor legyen gyereketek, ha mindketten akarjátok.
2013. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap után nem vállalnék még babát valakivel.

De arról beszélgess vele, hogy ő szeretne-e még gyerekek. Van, aki ennyi idősen már nem akar, főleg ha van már neki. Ezt jobb tisztázni még a kapcsolat elején.

2013. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek egyáltalán?

Még csak pár hónapja vagytok együtt. Ő nem akar gyereket, te akarsz. Nem az a megoldás hogy rákényszeríted az akaratod, hanem hogy még most szakítasz.

2013. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék gyereket, pár hónapos kapcsolatnál is bevállalnám sőt akár egyedül is felnevelném.
2013. okt. 14. 19:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ha ő nem akarja szívből akkor csak azt éred el, hogy kierőszakolsz rosszabb esetbe egy gyereket a világra, ahol az apja tojja le, te meg fiatalon egyedülálló anyaként próbálkozhatsz becsaklizni más férfiakta, hogy játszanak veled családosdit.


Leülsz beszélsz a pároddal és elmondod, hogy ezt szeretnéd. Aztán ha ő nemet mond akkor azt el kell fogadnod. Akkor el kell döntened, hogy a párod vagy gyereket szerenél-e jobban.

2013. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Èn 23, párom 37. Mindketten szeretnénk gyereket, de megbeszéltük, hogy először éljünk együtt egy évet, hogy igazán megismerhessük egymást. Persze, ha hamarabb becsúszik, akkor sincs gond, de a tudatos próbálkozással várunk.
2013. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül, 23 évesen - mégis miből? A gyerektartásból, segélyekből a szüleidnél lakva?


Gondolsz másra is magadon kívül? Nem is tudom, mondjuk a babára???

2013. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Te komolyan ennyire hülye ès önzö vagy, kèrdezö? Gyereket szülnèl egy apàd korú pasinak pàr hónap után ùgy, hogy ö nem is akarja? Gondolkozz már el, basszus, ha vège lesz ennek az elèg bizonytalan kapcsolatnak, akkor majd anyád nyakàra mèsz szegèny gyerekkel, segèlyen èlve?


Ha ennyire szeretnè

2013. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 yakumo18 ***** válasza:
69%

Felelősségtelen, és korai döntés lenne ez még. Várj még azzal, nem vagy elkésve. Egy gyermek amúgy is hatalmas felelősséggel jár! Egyébként ha belegondolsz lehetetlen egy embert ennyi idő után kiismerni. Mi a párommal 3 év együtt járás után költöztünk össze, már 2 éve együtt lakunk. De bizton állíthatom hogy csak lakva ismertem meg hogy milyen valójában.

Szerintem még a barátod sem gondolja komolyan ennyire a dolgot. Csak elijesztenéd vele.

Ja és még ami azt illeti, egyedül hidd el nem könnyű nevelni egy gyermeket felnevelni. Ne hamarkodd el tényleg a dolgot ! :)

2013. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Sehogy se "vedd rá", mert ez nem így működik!

"Egyedül is felnevelném" - persze, gyerektartásból...


Szánalmas vagy!

2013. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!