Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy babát szeretnék?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok a párom 40, pár hónapja vagyunk együtt. Én már nagyon szeretnék gyereket, ha tehetném már holnap szülnék. Páromnak már van gyereke, szerintem többet már nem akar. Hogyan vegyem rá, hogy legyen egy közös babánk?
2013. okt. 14. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Jah oké, aztán majd pár éven bellül rájössz, hogy mekkora egy hülye döntés volt...
2013. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha te, aki ismered őt, nem tudod, mit mondhanak ismeretlenek?
2013. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha tíz év múlva szűl a kérdező akkor sem biztos, hogy együtt marad a pasijával.
2013. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos csak sokkal nagyobb az esélye.

A gyereknek meg apára is szüksége van nem csak anyára.

2013. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdesz normális kapcsolatot egy korban hozzád illő férfivel, akivel azonosak az elképzeléseitek? Mert ennek így semmi értelme. Mondjuk nyilván a saját életed úgy b*szod el, ahogy akarod, de azért a majdani gyerekedét igyekezz nem elcseszni.
2013. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

mielőtt elszánod magad a nagy tervre, kicsit nézegess körbe, h mennyibe kerül egy babakocsi, egy kiságy, a pelenka, a ruhák, a játékok.

na, ha úgy érzed, hogy mindezt egyedül is meg tudnád venni a leendő gyerekednek, akkor szüljél ész nélkül. ha nem, akkor ne kényszeríts nyomorba egy ártatlan életet.

2013. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nemtudom milyen anyagi háttered van de egyedül is bevállalnád?Énis 22 évesen szültem de 2 év együtt èlés után...megtudta a főnököm hogy mivan és 6 hetes terhesen kirugott szòval gyest kapok és párom fizujábòl élünk....ő jòl keres de mire mindent kifizetünk alig marad valami... ezt nagyon gondold át!!!!!!!
2013. okt. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én két hónap után egyszerűen azt mondtam, hogy szerelmem, nagyon szeretnék gyereket. Csak így, minden fakszni nélkül.

Ő meg azt válaszolta, hogy ő is, de még egy kicsit később. Ennyi :)


Egyszerűen mondd meg neki, mit szeretnél és kérdezz rá, neki mi jár a fejében erről. Aztán annak függvényében lehet gondolkodni a teendőkön.

2013. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha azt sem tudod hogyan mond el neki, akkor ez a kapcsolat még elég éretlen egy gyerekvállaláshoz.
2013. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!