Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Suleim ki nem allhassak a...

Suleim ki nem allhassak a parom, hogy mondjam el, hogy babat varok tolle?

Figyelt kérdés
Parom elott volt egy 3 eves kapcsolatom, a szuleim nagyon kedve,ltek, es legszivesebben most is vele latnanak. De en elhagytam, nem voltam vele boldog, es nem is banom. Megismertem a mostani parom imadjuk egymast, akartunk is csaladot, es most jon a baba. De nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek? Es mikor? Biztos vagyok benne, hogy ki fognak akadni, es any megprobal majd rabeszelni, hogy eltetessem. Es most annyira nem hianyoznak a vitak. Mit tegyek? Szulokkel elek, parom nemreg ment kulfoldre hogy a jovonkre dolgozzon...
2012. márc. 10. 19:39
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
nezzetek el a helyesirast...
2012. márc. 10. 19:40
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Szóval tulajdonképp a nyakukra szülöd a gyereket? Mikorra tér haza a párod? Addig is majd náluk fogod nevelni a gyereked? Hát meg is értem, ha ki fognak akadni...

Rendben, a te életed, de akkor mutasd meg, hogy tudsz tőlük független élni. Dolgoztál már életedben? Vagy rögtön csak szülsz egy gyereket?

2012. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
49%
Így:anya ,apa babát várunk a párommal.
2012. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
a kérdésedre a válasz 42
2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát azért ha velük laksz érthető ha nem örülnek. Nem biztos hogy hiányzik nekik egy kisgyerek otthonra. Költözz el szerintem, és akkor még talán örülének is neki.
2012. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi idős vagy? Van munkád, el tudod tartani egyedül a babát? Egyáltalán, milyen elképzelésed van a jövődről?
2012. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem, ha a párod küld is nektek pénzt, akkor a szüleid láthatják hogy felelősségteljes. Te dolgozol? Ha nem próbálj meg munkát találni.

Ha még tanulsz Próbálj meg minél jobban teljesíteni, ezzel is mutatva, hogy el fogod tudni tartani a picit :)

A szüleidnek mesélj a sokat terveidről munka/tanulás segíts sokat a háztartásban, így ha a párodat nem is kedvelik tudni fogják, hogy te biztosítod a jó körülményeket az unokájuknak, ha most még nincs is saját lakásod.

A lényeg hogy megmutasd, számodra a baba az első. Ha esetleg van vmilyen káros szokásod pl. cigi hagyd abba. Egészségesen étkezz.

Először természetes, hogy kicsit kiakadnak, főleg ha fiatal vagy, de mikor meglesz a pici, le sem akarják majd tenni a kezükből :)

2012. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nincs munkam, mivel az utobbi evbe egy beteg rokonra vigyaztam gondoztam... 25 eves leszek szeptemberben... parom kulfoldre ment dolgozni a jovonkert, es en akartam menni utana dehat jon a baba... azt mondta maradjak, es o tamogat...
2012. márc. 10. 20:14
 9/33 A kérdező kommentje:
a tervem most, hogy mielobb talaljak munkat, ameddig tudok dolgozzak. ezenkivul rengeteget segitek itthon, szinte mindent en csinalok. a baba szuletese utan szeretnek en is kulfoldre menni a parom melle. nem cigizem.
2012. márc. 10. 20:17
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Sántikál a sztori. Életedben nem dolgoztál?? Tudod mennyi lóvéval tolja ki a szemed az állambácsi? Élhetsz majd 25ezerből és kérincsölhetsz anyádéktól. Gratulálok.
2012. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!