Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy mégsem akarom ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, albérletben lakunk hatan, köztük fiúk is. Az egyik fiú nagyon elkezdett érdeklődni irántam, de nem volt soha tolakodó, 2-3 hónapig csak beszélgettünk. Utána sem volt semmi különös, csak a beszélgetések kibővültek csókokkal és közös filmezésekkel. Sajnos rájöttem, hogy szeretethiány miatt mentem bele ebbe az egészbe, és igazából nem vonzódok a pasihoz. Ő azonban már úgy kezel, mint a barátnőjét, és egyáltalán nem közömbös felém. Mivel egy lakásban élünk, elég kellemetlen lesz ezt a szituációt megoldani, lerendezni. Ebben kérném a segítségeteket, ti mit tennétek?
2012. márc. 4. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyed meg amit főztél...Minek húztad akkor eddig az agyát?
2012. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem húztam az agyát. Zavartam volna el amikor beszélgetni akart? A csók pedig igaz, hogy többször, de egy napon történt, többet nem. Ott döntöttem el, hogy ez nekem nem jó.
2012. márc. 4. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán tálald neki ezt a szeretethiány dolgot, valami hasonlóan mint itt. Az alapján amit elmondtál lehet simán elfogadná a dolgot.
2012. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb tisztázd a dolgot, mert minél tovább vársz,annál kellemetlenebbé fog válni az egész.
2012. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy hogyan tálalod neki, rosszul fog neki esni.


Én megmondanám kerek perec,hogy nem érzek iránta többet, mint barátság. Nem akartam becsapni, sem hitegetni.

2012. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!