Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém összejött sajnos egy...

Az öcsém összejött sajnos egy szutyok nővel, akit én korábbról ismerek. Hogy mondjam el neki, hogy hanyagolja ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A nő a szeretőm volt két hónapig, egy anyagias lehúzós Qrva, az öcsi meg elég jól áll anyagilag. Amikor bemutatta nekem szemrebbenés nélkül „jónapotot” köszönt, én meg majd el ájultam. Hogy kéne tapintatosan szólni, mert most nagyon szerelmes, nem biztos, hogy hinne nekem.
2010. máj. 11. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Én nyiltan megmondanám a tesónak,hogy mi van. Amikor "jó napotot" köszönt a csaj,miért nem ölelted meg,hangosan megjegyezve:a régi szép szeretős idők,anyagias emlékére! ?

Tuti,hogy már akkor kitálaltam volna!

2010. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát kezd azzal mond el az igazat.Mond el te,hogy ismered mondj el midnent.Ha pedig nem fogadja meg amit mondtál és nem érdekli,akkor meg támogasd.Ha a nő megint megcsinálja sajnos a saját bőrén kell tapasztalnia.
2010. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En biztos, hogy elmondanam az igazat. Joga van tudni. Ha nem hisz neked, mar az o baja. Azon felul, hogy mindent elmondasz neki, mast nem tehetsz. Van, aki csak a sajat karan tanul.
2010. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a nővel beszélj, mond meg neki, ha nem húz el kitálalsz! Ha viszont az öcséd szerelmes, fenn áll a veszélye, hogy nem neked hisz! A nő úgy is tagad majd! Esetleg tedd próbára, lehet veled is fekszik megint, azzal lehet majd zsarolni! Vigyázz, mert ezek a szutykok rafináltak ám!
2010. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
A szeretőt hogy érted? Nős vagy? Mert akkor nemigen tálalhatsz ki.
2010. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hemperegjen a kérdező a csajjal,hogy utána a tesója Őt tarsa ganénak,ne a csajt?- szerintem ez nem olyan jó ötlet!

Tálalj ki,ha nem hiszi el,akkor nem tehetsz semmit.

2010. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egész családjának kell kitálalnia,csak az öccsének!
2010. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
És gondolod, hogy a csaj nem vágna vissza?
2010. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tenni mást nem tudsz, csak azt, hogy elmondod az öcsédnek, hogy mi volt köztetek és Neked mi a tapasztalatod a nővel. De valószínűleg - mint ahogy írod - a rózsaszín ködtől nem hinne Neked. Innentől nem tudsz mit tenni, ez a "majd saját kárán tanul" tipikus esete.
2010. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne hinne neki? A bátyja mondja, akivel ha jó a viszony, akkor amolyan férfias egyetértésben megbeszélhetik a dolgot és a rózsaszín szemüveg is lekerül.


Szerintem is tálalj ki, ne halogasd, legyél őszinte. Aztán a történtek ismeretében még mindig eldöntheti az öcséd, hogy folytatja-e vele vagy sem.


Mi van, ha kiderül és az öcséd rád támad, hogy miért hallgattad el, akkor mit mondasz majd?

2010. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!