Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém összejött sajnos egy...

Az öcsém összejött sajnos egy szutyok nővel, akit én korábbról ismerek. Hogy mondjam el neki, hogy hanyagolja ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A nő a szeretőm volt két hónapig, egy anyagias lehúzós Qrva, az öcsi meg elég jól áll anyagilag. Amikor bemutatta nekem szemrebbenés nélkül „jónapotot” köszönt, én meg majd el ájultam. Hogy kéne tapintatosan szólni, mert most nagyon szerelmes, nem biztos, hogy hinne nekem.
2010. máj. 11. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

1. Mi közöd hozzá?

2. Nem vagy te egy kicsit féltékeny?

3. Már rég elmondhattad volna neki, mi ebben a titok?

2010. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
az utolsó válaszolónak se testvére.. és mért lenne féltékeny a kérdező énis jótakarnék a tesóminak csak nehéz ha szerelmes
2010. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ma 10.11-es: "Mi közöd hozzá?"


Szép családban élhetsz, ha a testvéred viselt dolgai nem érdekelnek.


Jobbulást!

2010. máj. 15. 13:56
 14/14 anonim ***** válasza:

10:11 vagyok, 3 testvérem van, és mindegyikünk viszonylag boldog házasságban él. Nem szólunk bele egymás dolgába.

Más: azt azért már mondhattad volna a testvérednek, hogy volt dolgod a nőjével. Miért ne hinne neked? Ennyire nem vagy hiteles személy, hogy a saját testvéred sem hinne neked? Ajaj.

2010. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!