Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Suleim ki nem allhassak a...

Suleim ki nem allhassak a parom, hogy mondjam el, hogy babat varok tolle?

Figyelt kérdés
Parom elott volt egy 3 eves kapcsolatom, a szuleim nagyon kedve,ltek, es legszivesebben most is vele latnanak. De en elhagytam, nem voltam vele boldog, es nem is banom. Megismertem a mostani parom imadjuk egymast, akartunk is csaladot, es most jon a baba. De nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek? Es mikor? Biztos vagyok benne, hogy ki fognak akadni, es any megprobal majd rabeszelni, hogy eltetessem. Es most annyira nem hianyoznak a vitak. Mit tegyek? Szulokkel elek, parom nemreg ment kulfoldre hogy a jovonkre dolgozzon...
2012. márc. 10. 19:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
53%

Magyarán egy fillér gyest/gyedet nem fogsz kapni, remek... Szép kilátások! Párod meg majd ne adj Isten lelép, mi lesz veled? Jó ég, nem is csodálom, hogy a szüleid ki lesznek akadva...

25 évesen a nagy semmire vállalsz felelőtlenül gyereket. Most már csak reménykedj, hogy a párod ne lépjen le.

2012. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
es parom hosszutavon akar maradni kulfoldon, a jovvonk erdekeben, de en most nem tudok utanna menni.
2012. márc. 10. 20:19
 13/33 anonim ***** válasza:
78%
nem lehet hogy a párod csak beijedt és menekül? szerintem átvágtak, de rendesen. lehet szüleid nem véletlenül nem szimpatizálnak vele. ők láthatják azt, amit te nem a szerelemtől...
2012. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
És az nem megoldható, hogy most rögtön te is mennél? Ha a szülés után úgyis készülsz elmenni.
2012. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
nem.parom meg azelott elment, mielott tudtuk volna a terhesseget. oszinten en gondoltam arra hogy eltetetem, hogy kimenjek melle dolgozni, es megteremtsuk egyszer a jovot. a parom nagyon orult a babanak, es amikor szoba hoztam a dolgot, hogy megtartsuke, nagyon megharagudt, hogy hogy is kerdek ilyet, es csak gondolni se merjek arra hogy eltetessem, o majd kuld penzt es igy nem kell mastol keregessek.
2012. márc. 10. 20:24
 16/33 A kérdező kommentje:
a parm is szerette volna igy, hogy enis menjek most... de!! a parom 3 hete van kint, most nem tudna tartani minket vegyen ki kulon bert stb. Aki nekem meg szerelte volna a munkat, azt mondta igy nem lehet, fizikai is a munka, a szerzodes is bizonyos idore van, szoba se johet.
2012. márc. 10. 20:27
 17/33 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem hálát adhatsz az égnek, ha nem fogsz hoppon maradni... Mennyi idős a kapcsolatod?

Jobb, ha tudod, akik huzamosabb ideig kint vannak, mindig tartanak odakint is szeretőt. Több ismerősöm dolgozik kint, elmondásuk szerint nincs olyan kolléga, akinek kint ne lennének állandó vagy alkalmi kapcsolatuk. És ezek mind odahaza családos emberek.

2012. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%
te ugye csak véletlenül írod az elvetetést több helyen is eltetetésnek???
2012. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem volt jó ötlet a baba, védekezni kellett volna, mert így egyedül fogod nevelni. Sose lesztek egy család, ha párod a babát csak 2x látja egy évben, a párod nem is fog úgy kötődni a babához, mint kellene. Szép, hogy megtartod, de számolj azzal is, h lehet,egyedül maradsz, mert a párod talál magának valaki mást. Meg hát szülők nyakára szülni se az év ötlete.
2012. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
45%
18.-nak: nem véletlenül írta, az "egyszerűbb" emberek így mondják.
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!