Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Suleim ki nem allhassak a...

Suleim ki nem allhassak a parom, hogy mondjam el, hogy babat varok tolle?

Figyelt kérdés
Parom elott volt egy 3 eves kapcsolatom, a szuleim nagyon kedve,ltek, es legszivesebben most is vele latnanak. De en elhagytam, nem voltam vele boldog, es nem is banom. Megismertem a mostani parom imadjuk egymast, akartunk is csaladot, es most jon a baba. De nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek? Es mikor? Biztos vagyok benne, hogy ki fognak akadni, es any megprobal majd rabeszelni, hogy eltetessem. Es most annyira nem hianyoznak a vitak. Mit tegyek? Szulokkel elek, parom nemreg ment kulfoldre hogy a jovonkre dolgozzon...
2012. márc. 10. 19:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
27%

"Ez az egész szerintem már ott el lett rontva, hogy házasság nélkül várod a gyereket! Mint ahogy sajnos egyre többen csinálják!"


Akkor én is elrontottam, mert "csak összeálltunk, mint a nokedli" és már két gyönyörű lányunk van!

Egy szer voltam házas is, két év után elváltunk, és nem volt gyerekünk.

2012. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Újfent egyel többel tartsunk el.......

Minek kell a gyerek?

Miután befejezted az iskolát mit csináltál?Nincs pénzed,nincs lakásod,nincs munkád,nincs végzettséged,nincs semmid.Miből fogod a gyereket nevelni?Vagy azt gondolod majd csak nő,mint a gomba?Ha a gyerek majd egyetemre akar menni,mi lesz?Miből fizeted?

És végül,ugye nem hiszed el,hogy önmagadon kívül bárkire is számíthatsz?Mi lesz,ha a pasas megunja a dolgot és egyszer csak nem küld semmit?Akkor mehetsz szépen dolgozni,a gyerek meg a szüleidre marad.Nagyon fognak örülni.

2012. márc. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a vége?
2013. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!