Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Suleim ki nem allhassak a...

Suleim ki nem allhassak a parom, hogy mondjam el, hogy babat varok tolle?

Figyelt kérdés
Parom elott volt egy 3 eves kapcsolatom, a szuleim nagyon kedve,ltek, es legszivesebben most is vele latnanak. De en elhagytam, nem voltam vele boldog, es nem is banom. Megismertem a mostani parom imadjuk egymast, akartunk is csaladot, es most jon a baba. De nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek? Es mikor? Biztos vagyok benne, hogy ki fognak akadni, es any megprobal majd rabeszelni, hogy eltetessem. Es most annyira nem hianyoznak a vitak. Mit tegyek? Szulokkel elek, parom nemreg ment kulfoldre hogy a jovonkre dolgozzon...
2012. márc. 10. 19:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%

Ez az egész szerintem már ott el lett rontva, hogy házasság nélkül várod a gyereket! Mint ahogy sajnos egyre többen csinálják! Miért nem értik meg, hogy egy család házaspárból, és gyerekekből áll! Nem egy párkapcsolatból, és gyerekből, mert az ilyen gyerekek többségének soha nem lesz rendes családja! a szülős sokkal lazábban veszik az egészet, mert csak egy kapcsolat, nincs köztük meg az a bizonyos kötelék, ami a családod alkotja! Régen nem volt ennyi ilyen, normális családok voltak!

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de nem sok pár marad meg úgy, hogy külön vannak, egyikük külföldön, a gyerek pedig az anyjával. Így sose lesz rendes apja, aki vele van, amikor kell, aki tanítja, játszik vele! nem csak az anyja kell, hogy nevelje! A GYEREKNEK CSALÁDRA VAN SZÜKSÉGE!

2012. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
38%
na te nagyokos, hiába van házasság a szülők között, ha aztán a nagyja utána el is vál...
2012. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%
válIK, ikes ige....
2012. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
:-(
2012. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

Ha már biztos vagy benne hogy megtartod, mert meg tudod neki teremteni a normális körülményeket, a családot, a lelkileg és anyagilag kiegyensúlyott hátteret, akkor állj eléjük és mondd meg nekik.


(Egy megjegyzés: a babákat (magzatokat) ilyenkor nem "elteszik", mint nagyi a kompótot, nem is értem, miért fogalmazol így.)


Egyáltalán nem ismerlek nyilván, de nekem az jön le, hogy amiben élsz, nem egy ideális körülmény a gyerekvállaláshoz. Tanulnod és dolgoznod kéne, legalább az érettségit megszerezni.

2012. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok: Ráadásul az apuka külföldön van, te meg itthon... Ezt számomra nem hívják családnak a baba szempontjából. Az hogy 25 éves vagy és nem 15, megnyugtató lenne, de ahogy fogalmazol, és a helyesírásod... katasztrófa. Hidd el, hogy ezekből következtetni lehet az intelligenciádra. Szerintem több intelligencia kellene a gyerekvállaláshoz, hogy ne iskola- és munkakerülő felnőttek kerüljenek ki a világba, hanem tanult, normális emberek.
2012. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Aluliskolázott vagy, nem kicsit

2. Nincs munkád

3. Arra apellálsz, hogy a párod eltart, ám egyedül nem tudnád eltartani a gyereket, mivel nincs jövedelmed


Most én kérdezek: mi a jó égért vállaltál gyereket?

2012. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Egy megjegyzés: a babákat (magzatokat) ilyenkor nem "elteszik", mint nagyi a kompótot, nem is értem, miért fogalmazol így"

Brr, hát erről eszembe jutott egy régi csecsemőgyilkosság. :( vagyis sorozatgyilkosság, amit egy tanárnő követett el. Ő szó szerint úgy tette el a babákat, mint más a kompótot, dunsztos üvegbe...

2012. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező nem itt él azért fogalmaz ilyen furán, ettől függetlenül apa nélkül gyereket szülni felejtős
2012. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

" 1. Aluliskolázott vagy, nem kicsit

2. Nincs munkád

3. Arra apellálsz, hogy a párod eltart, ám egyedül nem tudnád eltartani a gyereket, mivel nincs jövedelmed


Most én kérdezek: mi a jó égért vállaltál gyereket?"


Hozzátenném még:


- Magyarul sem tud rendesen;

- soha nem dolgoztál;

- felcsináltattad magad, hogy akarsz így dolgozni;

- külföldön hogy akarsz dolgozni, idegen nyelvet tudsz valamit?

2012. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!