Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hullámvölgybe kerültünk....

Hullámvölgybe kerültünk. Hogyan lábalhatnánk ki belőle? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kérlek titeket a kérdésemre válaszoljatok!

A párommal nem olyan régóta vagyunk együtt, együtt élünk. Szinte már mindennap veszekedtünk. Megelégelte, olyan 3 napja nem tudja, hogy szerelemből szeret e. Úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk javítani a kapcsolatunkat, mert szeret, de nem tudja, hogy szerelemből e. Meg ő senkiben nem tud bízni, így még bennem sem nagyon bízik, neki ehhez rengeteg idő kell.

Szeretném, ha újra meglenne a szerelem. Ötletek, tanácsok- mit tehetnénk, hogy javuljon a helyzet?


2013. dec. 4. 23:10
1 2
 1/16 Jégtánc ***** válasza:
0%
Sok őszinte beszélgetéssel.Esetleg kis különéléssel,hogy tisztán lásson mindkettőtök.
2013. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Az úgy elég érdekes,ha párkapcsolatban vagytok és nem bíztok egymásban..Na meg nem tudja szerelemből szeret-e..Nem akarok rossz akaró lenni,de ebből csak 1 féleképpen lábalhattok ki,ha szakítotok és megpróbáltok egy másik kapcsolatot kialakítani mással,vagy egyedül lenni egy ideig amíg tisztázódik a helyzet,hogy mit is akartok egymással ha egyáltalán akartok.
2013. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Bizalom nélkül nincs kapcsolat.
2013. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy tapasztaltam ahol a másik nem tudja egyértelműen kijelenteni hogy szereti a másikat, ott már gondok vannak. Főleg ha már az elején ennyit veszekedtek. Itt tényleg az lenne a megoldás, hogy vagy egyikötök enged a béke érdekében (hiszen a napi vitázás is tönkretehet egy kapcsolatot) vagy megpróbáltok egy ideig külön élni, és megnézni hogyan alakul.
2013. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Újrakezdéssel. Randizzatok, szakadjatok ki a hétköznapokból, és a problémákat ne vitával hanem beszélgetéssel oldjátok meg. Min lehet minden nap vitatkozni egyáltalán.
2013. dec. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok es miota vagytok egyutt?? Mert a szerelem alakul am idovel..es nem azt mondom ezzel, hogy elmulik hanem valami mas lesz...mely szeretet, bizalom, a sok megelt elmeny...nem az a rozsaszin szemuveges szerelem hanem valami sokkal jobb amugy.32/n hat eve egyutt a ferjemmel
2013. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, de nem biztos, hogy jól fog esni.

Azt írtad, nem olyan régóta vagytok együtt, és már ott tartotok, hogy minden nap veszekedtek. Már az elején bizonytalan abban, hogy szeret, ráadásul nem bízik benned.


Ha mélyen magadba nézel, szerinted van jövője ennek a kapcsolatnak? Érdemes energiát fektetni abba, hogy megmentsd?

Nem vagyok annak a híve, hogy valakit az első adandó problémánál el kell hagyni, de ez így nem tűnik túl szerencsés helyzetnek.

Szerintem még fiatal vagy, ha több tapasztalatod lenne, ezt a kérdést fel sem tetted volna. Szóval előtted az élet, inkább keress olyan társat aki szeret és megbízik benned. És ezt biztosan tudja.

2013. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Minek kezdett veled kapcsolatot? Vagy akárki mással, ha bizalmi problémái vannak? Ezt előbb magában kellett volna megoldani, nem mást is belerángatni.

Aki meg egy kis vita után, megkérdőjelezi, hogy szeret e...az nem szeret, ennyi.

2013. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mégis miben nem bízik? a pin kódját nem adja oda, vagy kis mosolyra, figyelmességre nem képes mert hátha dobni fogod?
2013. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok én is, csak a párom még okot is ad rá hogy meginogjon a bizalmam, és nem szeretem már úgy...elhagyni nem akarom, de valami eltört amikor semmibe vett és elutasított...azóta én se töröm úgy magam. Tudom hogy válnom kellene, majd minden héten elhatárouom magam de nem meg, mert nagyon szeretem...se vele se nélküle!

Tudod mire van szükségem?

1., megértés!!!!

2., türelem

3., Szeretet

Szerintem adj neki ezekből még többet, hidd el csak jól járhatsz!

2013. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!