Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hullámvölgybe kerültünk....

Hullámvölgybe kerültünk. Hogyan lábalhatnánk ki belőle? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kérlek titeket a kérdésemre válaszoljatok!

A párommal nem olyan régóta vagyunk együtt, együtt élünk. Szinte már mindennap veszekedtünk. Megelégelte, olyan 3 napja nem tudja, hogy szerelemből szeret e. Úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk javítani a kapcsolatunkat, mert szeret, de nem tudja, hogy szerelemből e. Meg ő senkiben nem tud bízni, így még bennem sem nagyon bízik, neki ehhez rengeteg idő kell.

Szeretném, ha újra meglenne a szerelem. Ötletek, tanácsok- mit tehetnénk, hogy javuljon a helyzet?


2013. dec. 4. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es, nem értelek. Ha a három legfontosabb dolgot nem kapod meg a kapcsolatodban, akkor miért vagy még vele? Látsz valami esélyt, hogy ezek rendbejöjjenek? Van értelme várni?
2013. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kényelem, a semminél jobb, stb.
2013. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1-nek a különélés az hülyeség. Hisz nem lehet mindig különmenni ha baj van.Ezt megkell beszélni, rendezni kell.

Először kérdező örüljetek hogy "csak" veszekedés problémátok van, mert ennél sokkal komolyabb is lehetne.

Ezen ti ketten tudtok csak segíteni, figyeljetek oda a másikra, számoljatok el 10 ig a robbanás előtt. Sok apró gesztust kell tenni a másik felé, érezze hogy szereted, hogy törődsz vele. Ha nem régóta vagytok együtt akkor ezek a veszekedések lehetnek az összecsiszolódás jelei is, vagy az hogy nem illetek össze.

2013. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sokan megcsalták, sőt, senki nem becsülte eddig meg. Rólam talált ilyen szex hirdetést többet is, pedig nem hirdetem (már), magam. Szóval a képeimet megtalálta, de nem is titkoltam előtte, hogy régebben csináltam. 20 éves múltam. Ő 21 múlt. Na meg fél, hogy megcsalom én is. Mondja, hogy szeret, és szeretné megoldani a problémát!
2013. dec. 5. 15:13
 15/16 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Engem sem szeretett senki, nem becsült senki, hiába tettem oda magam (nem csicskultam be:)), mégis én szívtam. Nem tudom mit csináljak, mert szeretem (azért vagyok csak vele), de nem vagyok vele boldog. Köszönetet mondhatnék neki, mert sokat segített, velem volt a bajban (mostanában nemigen, csak anyagilag), de ez nagyon romlik....nem is igazán kívánom már, mert ugye ""az"" sem megy, pedig nekem ez fontos. Állítólag próbál változtatni, de nem tudom hogy kibírom-e...mert sok fontos dologban nem változtat..
2013. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hatalmas dilemma ez...kedves súgó, mesélnél a kapcsolatotokról? Azt hiszem, sokat tudok segíteni!

10-es

2013. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!