Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint antiszociális...

Párom szerint antiszociális vagyok, mert otthon szeretnék szilveszterezni hármasban?

Figyelt kérdés
Vele, és a 4 éves gyerekünkkel. 30-as éveink vége felé járunk. Szerintetek tényleg ciki szilveszterkor otthon maradni, és nem menni társaságba bulizni?
2013. dec. 3. 09:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%
én nem szeretek szilveszterkor elmenni itthonról, nyugi, jó köynv, olyan filmek, amire év közben soha nincs idő...
2013. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a csoportból én vagyok a legcikibb, egyenlőre! :) 18 éves vagyok, elég fiatal, de UTÁLOK bulizni, szilveszterkor meg főként. Idén itthon maradok, tv-zek, sütök-főzök, rendet rakok, koccintok apuval egy pohár kólával (nem iszom alkoholt ) , és elleszek én magamban :D Megnézünk valami jó filmet, társasozunk, elleszünk. :))
2013. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
4%
Na, most bebizonyosodott, hogy a gyakorisok nagy része egy egész nap otthon tespedő, megkeseredett ember. Így higgy a kérdéseknek, válaszoknak.
2013. dec. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a szilvesztert és pont ezért. Az ismerősök már novemberben elkezdik és ti hova mentek szilveszterkor, mikor mondom hogy sehova akkor megrökönyödnek és kérdezgetnek. Azért utálom a szilvesztert mert kötelező jelleggel bulizni, inni kell. Ha nem, akkor magyarázkodnom kell. Dobálják a petárdákat, és éjfélkor a részeg, izzadt, már hányt emberekkel kell pusziszkodni, boldog új évet kívánni. Ezért nem megyünk mi szórakozó helyekre szilveszterkor. Ja és mindenhol nagy a tömeg.

Egy kulturált baráti társaságba azonban szívesen elmennék, ahol nem a lerészegedés a cél, akár lehet társasozni, táncolni stb...

Szóval antiszociális nem vagy. Amúgy máskor elszoktatok járni valamerre? Mert ez is fontos, nem jó mikor az egyik nem akar menni sehová.

2013. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

na figyi, 23: majd ha a sürgősségin végigdolgozod a karácsonyt, a szilveszter napját, esetleg a tiéd újév, megnézem, mekkora kedved lenne szilveszter éjjel bulizni.

21 voltam. Nem tespedek otthon, járok színházba, moziba, vannak barátaink, de kötelező jókedvet nem akarok.

2013. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nekem is a kötelező jókedvvel van a bajom. Mert lehet aznap semmi bulihoz nincs kedve az embernek, főleg ha már hetek óta nem volt egy nyugodt perce.
2013. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

A párod ostoba ember. Ne használjon olyan kifejezéseket, amelyeknek a valódi jelentését nem érti. Ha te nem akarsz társaságba menni, az a te dolgod. Ha soha nem mennél társaságba, akkor sem antiszociális lennél, csak aszociális (vagy egyszerűen csak introvertált, aki nem szeret társaságba járni).


És nem, nem ciki. Ugyan, miért volna az?

2013. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 kikicsoda ***** válasza:
100%

A tegnap 07:56-kor válaszolónak! Miért lenne kötelező bulizni? Ez a nap szó csak igazán a berugásról! Mikor fiatalok voltunk, mi is nagyon sokszor mentünk, de mi is csak haverok miatt. Nagyon örülök, hogy ebben a jorban már nem ciki, ha nem megyünk. Én pl. általában ugyanakkor fekszem le 4 éve, mint máskor. Pezsgőt se iszom, a féjemtől Boldog Új Évet kívánva köszönök el-ő kicsit tovább ébren marad, olvas, netezik_, ésreggel is BUÉK-kal köszönünk. Ez olyan tragédia,

A férjemnek az a "tragédia", hogy másnap muszáj egy kis lencsefőzeléket ennie.

2013. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg az jut eszembe a 23-ról, hogy pont ő képezi le legjobban a gyakorit... nem tud részleteket senki életéből, de ítélkezik látatlanban...
2013. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mi barátokkal szilvesztereztünk tavaly itthon, enyém gyerek 4, övék 5 volt akkor, hajnal fél3-ig ment a buli, a gyerekek is jól bírták, legalább lefoglalták egymást.
2013. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!