Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint antiszociális...

Párom szerint antiszociális vagyok, mert otthon szeretnék szilveszterezni hármasban?

Figyelt kérdés
Vele, és a 4 éves gyerekünkkel. 30-as éveink vége felé járunk. Szerintetek tényleg ciki szilveszterkor otthon maradni, és nem menni társaságba bulizni?
2013. dec. 3. 09:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
A gyereket rá tudjátok bízni valakire? Egyébként nem ciki otthon maradni, de azért a párod igényeit is illene figyelembe venni.
2013. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy antiszociális vagy de szerintem az nem rossz hanem jó dolog. Én is antiszociális vagyok.
2013. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan ez van nálunk is. Nekem semmi kedvem elmenni, a férjem meg nem tudja leképzelni otthon a szilvesztert.

Én mondjuk vállalom, hogy antiszociális vagyok, mindig is az voltam, nem csak ebben nyilvánul meg.

De azért elárulom szilveszter előtt 1- nappal már nekem is megjön a kedvem általában a bulizáshoz és még sosem maradtunk otthon.

Szerintem ezt azért érzed, mert még nagyon messze van.

2013. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem ciki, én 30-as évek elején vagyok és idén én sem buliba fogok menni. És eddig sem mindig kizárólag buliban töltöttem a szilvesztereket.

Persze ha párod mindenképpen bulizni akar, akkor találjatok ki valamit, ami mindkettőtöknek jó.

2013. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos,hogy a buli a lényeg,inkább az,hogy kettesben legyetek,és végre valami felnőtt programotok legyen gyerek nélkül.Hogy ne apuci-anyuci,hanem férfi és nő legyetek.

Mi is ezért megyünk el szilveszterezni,a két gyerek nélkül..kell egy kicsit lelazulni az egész év után.

2013. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

Párod szerint ez már anti-szoc...?

Akkor látott volna engem tavaly

itthon ültem egyedül a gép előtt és játszottam :))

Előtte is csak szűk családi körben szilvesztereztünk, ami annyit tesz, hogy 5-n voltunk...

Nem hinném, hogy ez akkora gond.

Persze ha valaki bulis típus, akkor ebbe jó lehetőséget lát és inkább elmenne szórakozni.

2013. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%

szerintem nem ciki én sem szoktam eljárni szilveszterkor sem

de akkor én is biztos antiszociális vagyok:D

2013. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez nem antiszociálisság. Nekem tinikoromban is előfordult, hogy amíg mások életük legnagyobb bulijain voltak, én inkább otthon voltam a családommal - miért? Mert éppen azon a napon nem volt kedvem kimozdulni, ennyi.


Az antiszocialitás maximum akkor van jelen itt, ha minden egyes hétvégén, minden egyes szórakozási lehetőségre, de legalábbis nagyon gyakran mondod azt, hogy inkább legyetek otthon.

2013. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Az idén mi is azt tervezzük, hogy itthon maradunk, és ettől még nem érezzük magunkat antiszocnak, csak már elegünk van. Tavaly sem akartunk már menni, de mégis úgy esett, hogy átrángattak egy rosszul sikerült házibulinak nevezett gyülekezésbe.
2013. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Persze ha a férj azt mondaná, hogy akkor megy egyedül a haverjaival, akkor kitörne a hiszti, ugye?
2013. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!