Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint antiszociális...

Párom szerint antiszociális vagyok, mert otthon szeretnék szilveszterezni hármasban?

Figyelt kérdés
Vele, és a 4 éves gyerekünkkel. 30-as éveink vége felé járunk. Szerintetek tényleg ciki szilveszterkor otthon maradni, és nem menni társaságba bulizni?
2013. dec. 3. 09:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

Én, mint szintén antiszociális, azaz nem bulizós inkább otthon levős, szerintem azért lehet ebben a témában kompromisszumot kötni...

Abban az esetben, ha amúgy évközben sem a párod, sem te és együtt sem jártok nagyon társaságba és bulizni, akkor egy napon, szilveszterkor meg lehet ejteni, ha van ki vigyázzon a gyerekre.

Én mondjuk pont szilveszterkor nem szeretek sehova se menni, mert hideg van, mert petárdáznak az utcákon, mert csomó részeg és veszélyes ember jön szembe, tömeg is van, és fiatalabb korombéli szilveszteri emlékei sem olyan jelentősek, hogy valami nosztalgia társasági szilveszterezésre csalna, jobb nekem otthon. De ha lenne egy olyan párom, aki egyébként nem jár bulizni, de neki jó élményei vannak a bulizós szilveszterekről, és szeretne még ilyeneket, hát akkor elképzelhető, hogy vele tartanék, ha nem is minden évben. Ez azért nem olyan lehetetlen dolog.

Vagy hagynám, hogy elmenjen nélkülem, a barátaival, hisz összeragasztva nem vagyunk, és ez mégsem olyan ünnep, mint a karácsony.

2013. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

Most jöttem rá, hogy nekem nincs kedvem elmenni bulizni szilveszterkor (így a kérdésed olvasása közben).


Aznap dolgozunk mindketten párommal, másnap végre egy szabadnap... Szerintem nincs ebben semmi rossz amúgy.

2013. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

Nem ciki.


Én is antiszoc vagyok :) Szerencsére a férjem is. De ha ő bulizna, valószínűleg azt mondanám, hogy menjen el egyedül... Ha nincs ebből sértődés, akkor esetleg ez is egy megoldás.

2013. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki. Mi a húszas éveinket tapossuk, de azon gondolkozunk, hogy mi is otthon maradunk kettesben. Igazából egyelőre nincs sok kedvünk bulizni, meg nem is vagyunk azok a nagy ivók. De majd meglátjuk hogy alakul. :)
2013. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem én nem vagyok antiszociális. De nem fogok elmenni az idén se itthonról. Sokat eljártunk. Sosem éreztük magunk jól. Nem volt egy olyan "buli" ahol igazán jól éreztem volna magam.

Tavaly átmentünk a szomszéd barátainkhoz, megittunk velük egy pohár pezsgőt, beszélgettünk kicsit, eljött az éjfél fellőttük a tűzijátékot. Haza jöttünk. Kellemes volt. Idén is hasonlót szeretnék vagy itthon maradni. De semmiképp sem bulizni menni.

Nem értem a párod.

2013. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%

Akkor a párommal mi is antiszociálisak vagyunk. 4 éve vagyunk együtt és ebből 1 alkalommal voltunk szilveszterezni a többinél itthon voltunk kettesben, borozgattunk, filmet néztünk majd éjfélkor ismét koccintottunk. Őszintén szólva nekünk nem hiányzik, pedig ép abban a korban vagyunk, hogy bulizzunk...


Én 23, párom 29.

2013. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem primitívség azt állítani, hogy antiszociális lenne valaki, aki nem akarja a szilveszter éjszakáját egy buliban tölteni, esetlegesen részegek között. Mi voltunk már el párszor a párommal, nem volt jó, sosem éreztük jól magunkat, de valahogy mindig elcsábítottak. Tavaly viszont teljesen elzárkóztunk ettől, összejött a két család, beszélgettünk, ettünk, ittunk, és baromi klasszul éreztük magunkat. Alig várom megint, hogy meghitt környezetben töltsük a szilvesztert.

Persze akinek a buli az igénye, azt is megértem, de attól még, hogy én nem vágyok részegekre meg több idegenre, mint ismerősre, nem érzem magamat antiszociálisnak. Ha gyerekem lesz, akkor meg pláne nem passzolnám le őt, és húznék el bulizni a férjemmel... ha a férjed közel a negyvenhez azt gondolja, hogy ez ciki, akkor nagy gondok vannak vele, már ne is haragudj meg.

2013. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén?:D Ezek szerint én is antiszociális vagyok,mert idén szilveszterre(sőt előtte lévőre is) az a legnagyobb vágyam,hogy elmenjünk valami kellemes helyre(wellness szálloda,vagy akár otthon) kettesben lennénk,vacsoráznánk valami különlegeset és finomat,boroznánk/pezsgőznénk,szexelnénk,boldog újévet kívánnánk,esetleg megnéznénk valami filmet és aztán aludnánk:D Pedig egyébként én az az ember vagyok,aki ujjongva mond igent a bulik 90%-ára.

Mindezt 23 évesen:) Úgyhogy,ha te ciki vagy,akkor én pláne.

2013. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

én még az életembe nem voltam sem szilveszteri se semmilyen bu

iba és még élek

2013. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az utolsóhoz. Gyerek korom óta utálom a szilvesztert, meg sem tartom. Olyan nap, mint a többi.
2013. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!