Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál nyomozni a párod után?

Szoktál nyomozni a párod után?

Figyelt kérdés

Mi okból?Mit szoktál átnézni?Nemedet és korodat leírnád?

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.Bunkó válaszok nem kellenek!


2009. nov. 20. 13:15
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Hűű, az utolsó komment i nagyon durva o.O Milyen emberek vannak, el sem hiszem....
2009. nov. 20. 15:55
 32/47 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem ad rá okot, 29 éves nő vagyok.
2009. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyomozás céljából, de előfordul, hogy megnézzük egymás telefonját. Nincs titkunk egymás előtt, így egyikünket sem zavarja. A bizalom megvan, csak szeretünk résen lenni. :)

20L

2009. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, amíg vele voltam, de meg is volt rá az okom, mert nem volt egy őszinte típus, és hát nem is hiába nyomoztam, mert sok mindent találtam. Telefont, zsebeket, igazolványokat néztem. 36/N
2009. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
85%
Jajj, de sok rendes ember! Mennyi kamu...
2009. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellem magam, de én is szoktam, nem tudom megállni, hogy ne tegyem pld. msn partnerek, naplózott beszélgetés átnézése, telefon átnézése, iwiwre felmegyek a jelszavával. Féltékeny vagyok, rendeztem már jelenetet is, mint utóbb kiderült feleslegesen. A férfiak másképp gondolkodnak sokmindenben. 32/N
2009. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

nem

egyrészt mert bízom benne,másrészt mert nem ad rá okot. Mondjuk ha nagyon gyanús lenne akkor lehet h nem bírnám ki h ne nézzek bele a telefonjába vagy ilyesmi,de szerencsére nem volt még ilyen és remélem nem is lesz.


21/L

2009. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
19:52es vagyok -csak még annyi,hogy néha én nézem meg,h jött e-mailje , ha megkér és tudom minden jelszavát,de nem élek vissza vele. ha megkér,megnézem,ha nem,nem turkálok bele a dolgaiba. De tudom h nincs mit rejtegetnie előttem.
2009. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Főleg a kapcsolatunk első felében...

Amikor nem volt komoly kapcsolata, elég sok nő legyeskedett körülötte... Internetes rádiónál műsorvezető volt, kapta a bókokat MSN-en, chaten, mindenhol...

Naplózott beszélgetéseket szoktam néha nézni, de csak ha nem ismerős az MSN cím, és valószínű, hogy nőé...

SMS-ekből is csak azokat olvasom el, amelyek ismeretlen számról jönnek...

IWIW-en nagyon ritkán kapunk mástól levelet, de mindig megosztjuk egymással... Ha bejelöli egy olyan nő, akihez köze volt, megkérem, hogy ne fogadja el... Ő sem szereti, ha engem jelölgetnek... Nem tartjuk egyik exszel sem a kapcsolatot. Bár szerintem jobb is így, mert sok konfliktust elkerülünk.

Azt hiszem, ennyi :)

18L

2009. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
81%
Menyi alszent ember. Persze ,szoktam az uzeneteket is lehallgatom .Bizalom. A lonak 4 laba van megis megbotlik.Egyikotok sem allithatja nekem nyugodt lenne ha ferje egesz ejjel taxit vezet a varosba. Jobb felni mint megijedni.Nem szeretem a meglepeteseket. Halla ISTENNEK ketelkedni nincs okom.
2009. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!