Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál nyomozni a párod után?

Szoktál nyomozni a párod után?

Figyelt kérdés

Mi okból?Mit szoktál átnézni?Nemedet és korodat leírnád?

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.Bunkó válaszok nem kellenek!


2009. nov. 20. 13:15
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm, nem számítottam ilyen gyorsan ennyi válaszra :)

Mindegyik hasznos volt :)

2009. nov. 20. 13:59
 22/47 anonim ***** válasza:
88%

nem


22/L.

Mi 8 éve vagyunk együtt, egyszer találtam egy női telefonszámot (névvel) a munkásnadrágja zsebében. Nem rendeztem jelenetet, hAnem szóltam neki, hogy majdnem kimostam.

Akkor mondta, hogy még jó, hogy megtaláltam, mert hívjam fel, akar velem beszélni. Felhívtam, munkát ajánlott.


Szóval nem jó, ha egyből letámadja valaki a párját, mert nem mindig a legrosszabbra kell gondolni.

2009. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
85%
nem, mert nem ad rá okot:) 16/L
2009. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
89%

Nem nyomozok, hanem tudom minden jelszavát, én is használom a telefonját, ha az övé van közelebb; én intézem az iwiw-jét, én is olvasom a leveleit, mivel nincs titkunk egymás előtt. Ha ez gondot okoz egy kapcsolatban, akkor ott titok van, akkor hiába van marha nagy bizalom, cseszheted.

Nyitottsággal jobban járunk a marha nagy bizalom helyett. Így tudom, hogy TÉNYLEG nincs semmi titka előttem.

36/N

2009. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
91%
Egészséges bizalom kell mindenképpen,és az megvan.Ha igen árulkodó jelek,vagy furcsa dolgok történnének,és nem tudnám Vele nyíltan megbeszélni a dolgot,akkor azt mondom,talán elcsábulnék.Erre azonban nincs szükség szerintem,mert őszinték vagyunk egymáshoz. 23/L
2009. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
85%
Úgy látszik, csak én szoktam. :-) Más mindenki vakon bízik a párjában. Én bizony belenézek a telefonjába, az e-mailjaiba, zsebjeibe. MOndjuk nem feltűnő, mert használhatom a telefonját, az internetes dolgokat is én intézem helyette, meg én mosok is rá. De az óvatosság sosem árt. Ez van. Régebben több hölgy is zaklatta, csak ellenőrzöm leszálltak-e már róla.
2009. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó vagyok. Párom tudja is, hogy időnként ellenőrzöm. Nem haragszik érte, tudja miért teszem. A féltékenységemmet is elfogadja. Nekünk ez így működik.
2009. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktam nyomozni mert eddig nem láttam okát 12 év alatt. Mindenki belenézhet mindenbe, nincsenek jelszavak... De ha nagyon furcsa lenne akkor biztos nem ülnék ölbe tett kézzel.
2009. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
70%

NEM! Soha! Undoritó dolog!

Pár éve volt egy ilyen kapcsolatom.

Egem nyomoztak le állandó jelleggel.

Pl.: olyan programot telepitett a srác a sz.gépre ami megjegyzi az összes begépelt adatot. Egyszer odaadta a telefonját, hogy vigyem magammal, pedig az enyém nem is volt lemerülö félben. Akkor egy barátommal találkoztam s kiderült: az ö telefonja azért kellett, hogy felhivja a számát és igy tudjon lehallgatni engem. Lehallgatót tett a hosszabbitóba a szobába, ha esetleg telefonálok nap közben akkor azt is hallhassa. Mindenemet ellenörizte, még a bugyijaimat is.

Fél évig voltam vele. Teljesen kiborultam s lefogytam 38 kilóra, majd hazaköltöztem az anyámhoz. 3 évig tartott mig valamennyire magamhoztértem. Most kezdtem új életet.

2009. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
91%
Lemaradt, bocs. Még mindig rosszul esik. 35 éves vagyok.
2009. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!