Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a bunkó, vagy...

Én vagyok a bunkó, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Van egy közös fodrászunk anyummal, viszont én kicsit drágállom. Mivel találtam egy fodrászt, aki majdnem feleannyiért megcsinálja ugyanugy a hajfestést amit szeretnék. Anyum szerint én most bunkó vagyok, mert átmegyek a másikhoz, meg mit mond ő a fodrászunknak, de mondtam, hogy nekem annyi pénzem nincs, hogy kifizessem a drágábbat, főleg, ha meg lehet oldani olcsóbban is.
2013. nov. 24. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
bunkó vagy
2013. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én se mentem ahova szerettem volna járni mert 'most szépségszalonban dolgozok, kollégához illik járni' 'most barátnőm annak tanul, nem akarom megsérteni' 'most az új főnököm a húgát ajánlja, miért vagyok az egyetlen akinek nem felel meg'

ezzel csak azt értem el, hogy sosem volt olyan a hajam, amivel meg vagyok elégedve. szóval a pofavágások ellenére visszamentem a saját választásomhoz...

2013. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én rokon fodrászt hagytam ott (anyum hozzá jár még), szerintem egyáltalán nem ciki vagy bunkóság. Egyszer sem lett olyan hajam, mint amit szerettem volna és olyan összegeket kért el, hogy csak lestem. Drágább volt a festés+vágás úgy, hogy én vittem a festéket, mint most, hogy az árban benne van a festés is. Szerintem ha valaki szégyenkezhet, az maximum a fodrász, akit leváltasz, mert valamiért nem vagy megelégedve vele.
2013. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Mi úgy oldottuk meg, hogy azt mondta anyum a fodrásznak, hogy az egyik barátnőm fodrász lett és ő csinálja a hajam.
2013. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!