Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a bunkó, vagy...

Én vagyok a bunkó, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Van egy közös fodrászunk anyummal, viszont én kicsit drágállom. Mivel találtam egy fodrászt, aki majdnem feleannyiért megcsinálja ugyanugy a hajfestést amit szeretnék. Anyum szerint én most bunkó vagyok, mert átmegyek a másikhoz, meg mit mond ő a fodrászunknak, de mondtam, hogy nekem annyi pénzem nincs, hogy kifizessem a drágábbat, főleg, ha meg lehet oldani olcsóbban is.
2013. nov. 24. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te fizeted, akkor a te dolgod. Bár ha ő fizeti, akkor is örülhetne, hogy spórol rajtad.


Édesanyád tipikus régies gondolkodású, a szemében ez illetlenség. Szerintem pedig igazad van, ha drágállod a szolgáltatását, akkor nem vagy köteles igénybe venni. Ha már megvan az időpont, akkor is le lehet mondani, és nem kell elárulni, hogy máshoz mész. Egyszerűen nem alkalmas, és kész.

2013. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó.

Mindenki ott vásárol és ott vesz igénybe szolgáltatást, ahol neki a megfelelő. Mind minőségileg mind pedig anyagilag.

2013. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél bunkó? Mindenki oda jár fodrászhoz, ahova akar...
2013. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod anyudnak ,ha fizeti a különbözetet akkor maradsz a réginél.
2013. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, nem vagy elkötelezve a fodrásznak, te választod meg, kihez mész. Ez egy szolgáltatás, nem pedig barátság kérdése.

Mi is egy darabig egy fodrászhoz jártunk anyukámmal, aztán ő átment máshoz, mert közelebb is volt hozzánk, meg jobban is tetszett neki a munkája, meg régi ismerőse is. Én maradtam, mert nekem meg az eddigi fodrász munkája tetszett jobban. Na és? A fodrász egy szóval sem kérdezte, hogy miért nem hozzá jár anyukám.

2013. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én fizetem, de még azt is felajánlotta, hogy ő hozzáadja a különbséget, csak, hogy oda menjek ahova eddig.
2013. nov. 24. 13:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ettől függetlenül azt választanám, aki nekem szimpatikusabb.
2013. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Maradok a döntésemnél megyek az újhoz.
2013. nov. 24. 13:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék az újhoz. Mondja azt anyukád, hogy barátnőd is fodrász lett. Vagy egyszerűen nem tartozik beszámolóval a fodrásznak.
2013. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó. Igazad van :)
2013. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!