Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készültök az évtized...

Hogyan készültök az évtized legszegényebb karácsonyára?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást:))) Milyen jó,hogy ha kiírom a nevem rögtön bőven 50 alá kerül a %-om:/
2009. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hat nekem most az iden az a legnagyobb ajandek h fel eves lesz a kisfiunk es h elkoltoztunk a regi alberletbol par napja amit utaltam.

En mindenkeppen megoldom a fadolgot ha mu ha valodi lesz de akarom h a kisfiam lassa a karacsonyfat.Mar minden ugy erdekli biztos az is fogja:).

A paromnak mar vettem ajandekot(tusfurdo,dezodor)nem tul nagy dolog de kicsit markasabb mint amit hasznal a babae felig van meg.

A kaja;hat neha ilyenkor learazzak az egesz csirket,azt megtoltom keszitek hozza krumpli puret meg valami salatat,meg talan fozok egy halaszlet is.

Meg talan ket fele sutit.

Nekunk nagy ajandek h mar 3-an lehetunk:)

2009. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eddig csak én kaptam ajándékot, de mostmár veszek anyuéknak is, mivel megérdemlik. Ők nemtudom, h vesznek-e egymásnak, de lehet, h közösen veszem meg apuval anyunak, anyuval meg apunak, ők meg nekem. De nem ez a legfontosabb. A lényeg, h együtt legyünk, és élvezzük a karácsonyt.

12/L

2009. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem gond a válság..

de az ilyen embereket nagyon sajnálom bár támogatunk egy alapítványt is..

én biztosan ha ilyen helyzetbe kerülnék

max 3000

min 1000

a legjobbak a saját készítésüek a kislányom azt csinál nekem minden karácsonyon és sokkal több mint amit én neki megveszek 6000 :)

2009. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
19:01-es vagyok. Nem tudom, h jött le a válaszom, de mi sem vagyunk anyagi válságban. Szóval anyunak apunak tőlem fejenként 3000-6000 között, nekem meg ők ketten együtt 15000-20000. Nem kell lepontozni, meg stb...nek tartani, nem kérkedek. Csak unatkozom,és leirtam.
2009. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Az utóbbi pár évben, amíg még főiskolás voltam és volt ösztöndíjam, addig szép ajándékokat tudtam venni a szeretteimnek. Most szembesülök azzal, hogy mivel munkám még nincs, tehát pénzem sem, így örülök ha mutatóba kapnak valamit. :(

Egy társasjátékra gondoltam, amiben az egész család örömét lelheti. Abból a kis összeszedett pénzből veszem meg, amit alkalmi melókból kerestem.

De az előbbiektől és attól függetlenül, hogy idén épphogy csak a fára kerül majd szaloncukor, nem hinném, hogy rosszabb lenne a karácsonyunk, mint eddig! Remélem mindenki így fogja érezni, még ha most netán bosszankodik is rajta, hogy nem sikerül(t) a megálmodott ajándékokat megvennie.

További kellemes adventot és áldott ünnepeket mindenkinek!

2009. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Kisebb fa lesz,kevesebb kaja nálunk is, de ez nem befolyásolja a hangulatot! Attól még lehet feldíszíteni a lakást, karácsonyi zenéket hallgatni, apróságokkal megajándékozni a másikat, jókat enni, jó műsorokat nézni, aztán majd jövőre több mindent veszünk.
2009. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!