Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készültök az évtized...

Hogyan készültök az évtized legszegényebb karácsonyára?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
300ftos ajándékokkal..
2009. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Hát igen. Tudtam, hogy nehéz lesz, de így minél közelebb kerülve hozzá fogom csak fel, hogy mennyi mindent szerettem volna venni és mennyi mindent nem fogok.

Keserű.

2009. nov. 19. 19:34
 3/47 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Bár én még fiatal vagyok,mindig úgy csinálom,hogy saját készítésű ajándékot is adok,persze valami kis apróságot veszek mellé.Én már szeptemberben spórolok a karácsonyra:)

S amivel még sokat segítek,hogy amiben csak tudok segítek Anyáéknak(papámnál kitakarítunk,feldíszítjük a fáját nővéremmel,otthon is segítünk takarítani,főzni,feldíszíteni a fát...).

14,5/L

2009. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
89%
én már sehogy, tavaly ilyenkor se volt már munkám, akkor is nagyon szar volt, és akkor is túléltem. becsukom a szemem, összeszorítom a fogam, egyszer csak vége lesz, és hátha idén sem utálnak meg, amiért kihagyom az egészet.
2009. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Ezek szerint te is pénzben és ajándékokban méred a karácsony értékét.

Én idén alig találkoztam a szüleimmel és a testvéreimmel, amikor a karácsonyra gondolok, az jut eszembe, hogy alig várom már, hogy itt legyenek és nem az, hogy mit fognak hozni.

Lehet, hogy nem tudsz hatfogásos vacsit tálalni, és nem több ezer forintos ajándékot fogsz adni, értékeld inkább, hogy van kivel ünnepelned. Ülj le a gyerekeiddel társasjátékozni vagy filmet nézni, vagy bújjatok össze a pároddal karácsony este, sokkal többet jelent, mintha megkapod a kenyérpirítót.

2009. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Mint az azelőttiekre. Csak és kizárólag olyasmit ajándékozunk egymásnak, amire egyébként is szükségünk lenne. Csak ezeket most a Jézuska hozza, meet karácsony van.
2009. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Hál istennek mindig azon igyekeztünk,h a karácsony ne a drága ajándékokról szóljon,hanem a családról,így idén sem lesz szegényebb mint eddig.Sok saját készítésű ajándék lesz-mint mindig-,a kaja meg nem haladta meg soha azt a mértéket,ami ne lehetne megvásárolni most is.

Lehet nyugodtan készülni rá a gyerekekkel,adventi koszorút,díszeket csinálni,sütit sütni,együtt lenni.Nekem a szép karácsonyt nem az ára teszi.:)

2009. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár én szerencsésnek mondhatom magam, mert az erős középréteghez tartozok és szerencsére idén is futni fogja ajándékokra, mégis nem az ajándékozást várom a legjobban, hanem azt, hogy együtt lehessek a szeretteimmel. Mi minden évben veszünk egy klassz társasjátékot, és egész estejátszunk a családdal.
2009. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Isten ments. Nem azért kérdeztem. De nagyon nagyon megérezni. Az élelmiszerek szintjén is. Gondolok itt arra, hogy pl én ilyenkor úgy szeretem, ha nagy tisztaság van.

Már mindenből TESCo-sat veszek és az élelmiszerek esetében is a minimumon vagyunk. Aztán lesz a fa, a szaloncukor stb.........

Sok saját készítésű ajándékot csinálok. Díszpárnát, kartonhóembert, kartonmikulást.

Könyvet is szerettem volna, de azok ára csillagászati.

2009. nov. 19. 19:44
 10/47 A kérdező kommentje:
19.38-as ilyenkor a torkomban dobog a szívem.
2009. nov. 19. 19:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!