Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készültök az évtized...

Hogyan készültök az évtized legszegényebb karácsonyára?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:28
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4-5 család "dob össze" a disznóra:-) És persze, ami marad az jó lesz január-februárra ;-)) A disznóvágás meg amúgy is családi "ünnep".
2009. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Én a legszebb karácsonyra készülök. Kisfiam 1 éves lesz decemberbe,már nagyon várom hogy milyen pofit fog vágni mikor meglátja a csillogó-villogó karácsonyfát:) nekem ez lesz a legszebb ajándék és az hogy meglátogat a 300 km távol élő családom. (ajándékok nagy részét pedig már megvettem,úgyhogy ez sem okoz gondot)
2009. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki a mű fenyőt belinkelte.

Argos.co.uk oldalán található meg.Találsz egy olyan (kék) négyzetet amibe az van írva hogy: "Christmas & Gifts.

Azon belül a Christmas trees & decoration-ra mész,és ott találni fogsz egy csomó fenyőfát.

Én a 1.8/6ft Lucury Mayestic Tree linkeltem ide...

2009. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Szegény??? Nekem nem szegény, mert a szeretteimmel lehetek és megszületett a kisfiunk is. kit érdekel, hogy mennyi pénz van a tárcámban??? Lehetnének milliók is, ha nem lenne kire költenem. Nekem karácsonykor legkevésbé fontos a pénz,elég gyötrődni az év többi részéban a számlák miatt.
2009. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat. Mi sem pénzben mérjük a karácsonyt, inkább a gyerekek azok, akik kapnak, kifestőt, színes ceruzát, gyöngyből fűzött karkötőt, saját kézzel kötött pulcsit.

Már nekem is van egy kisfiam, ez lesz az első karácsonya, ő kap majd valami zenélős játékot és pár ruhát tőlünk.


De a legnagyobb kívánságom mégis az, hogy ne legyen balhé a családi ebéden. Édesanyám sajnos alkoholista és nemigen tudjuk megkérni, hogy legalább karácsonykor ne igyon, legalább a gyerekek előtt legyen józan.


Szóval én szorongva készülök megint, mert anyu lehet, nem lesz józan. :(((

2009. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

13:29!

Drukkolok Nektek, hogy béke legyen.

Sajnos nekünk is volt egykét zajos ünnep még gyerekkoromban, pedig senki nem volt alkoholista, csak anyám és apám mindig ilyenkor marták egymást.épp ezért nem veszünk ajándékot senkinek, a szeretetet ünnepeljük.

előtted szóló

2009. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

13.29-nek én is drukkolok.

Szép Karácsonyt mindenkinek!

2009. nov. 20. 17:04
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ajándékozás. Az a lényeg hogy a család együtt van és kész,más nem számít!
2009. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Konkrétan nálunk is csak a a gyerekek lesznek megajándékozva. Csak így tudjuk megoldani.


Igazatok van. Együtt vagyunk egészségben és ez a lényeg.

Én azért még reménykedem, hogy jobbra fordul mindannyiunk anyagi helyzete is. Egyszer. Talán.Vagy csak egy kicsit javul. Nem is miattunk, csak hát a gyerekek. Olyan jó nekik örömet szerezni, úgy szeretem látni, amikor kibújnak örömükben, mert ajándékot kapnak.

2009. nov. 20. 17:32
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a jókívánságotokat! Bízom benne, hogy szép ünnepünk lesz, és nektek is!

13.29 voltam

2009. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!