Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit nagyon drámakirálynő...

Kicsit nagyon drámakirálynő vagyok, igaz?

Figyelt kérdés

Küszöbön van egy külföldi munka, ahova lehetőség szerint már decemberben mennem kell. Én ezt nagyon rosszul élem meg,sosem voltam 1-2 hétnél távolabb a családomtól, ez meg 1 éves távollétet von maga után minimum.


Nem is tudom, valahogy jól esne ha kicsit jobban törődne velem a család. Nem ajnározást várok, de anyu is úgy van ezzel, hogy van menj. Végül is igaza van, felnőtt kisnagylány vagyok, de akkor is zavar ez a közömbösség.


A párom is úgy van ezzel, hogy csináljak amit jónak látok, én tudom, hogy mi a jó nekem... egy értelmes tanácsot nem tudok kiszedni belőle. Ha elkezdem mesélni, hogy mennyire ideges vagyok emiatt, akkor csak hümmög.


Én élem meg túlságosan felnagyítva a dolgokat, bolhából csinálok elefántot, vagy tényleg túl nagy közöny vesz körül?


2013. nov. 21. 12:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén most nemcsak a falevelek sárgulnak ,hanem én is :D ! Szerencsés vagy ;-) !
2013. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bárcsak hozzám is így állnának, de engem meg 22 évesen mindenáron itthon akarnak tartani. 1 évre mennék Németországba, de teljesen ki vannak akadva a szüleim, hogy az milyen sok idő meg sírnak össze-vissza. örülnék ha nekem is közönyösen vennék.
2013. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább egy arany középút kellene, kedved utolsó. Mert ez a közöny ami itt van, hát az valami idegörlő. Annak sem örülnék ha nagy sírás lenne.

Tudod nálunk az a módi, hogy megbeszéljük ha valami van. De ezt a témát mindenki kerüli...

2013. nov. 23. 13:03
 24/24 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire értetlen, kérdező. Mi nem világos azon, hogy erre egyszerűen nem lehet mit mondani?

Ha azt mondják ne menj, az lesz a baj, hisz egy baromi jó lehetőségtől esel el, de azt se mondják, hogy menj, hisz 1 évig távol lennél, max interneten tudnátok kommunikálni és annyi.

Neked kell meghozni ezt a döntést egyedül, felnőtt ember vagy már, saját élettel és akarattal. kaárhogy csűröd-csavarog, rajtad van a felelősség, mert az ilyen véleménynyilvánításból mindig a végén beleszólósdi lesz és jönneka bezzeg kezdetű mondatok. Ezt próbáld megérteni.

2013. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!