Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit nagyon drámakirálynő...

Kicsit nagyon drámakirálynő vagyok, igaz?

Figyelt kérdés

Küszöbön van egy külföldi munka, ahova lehetőség szerint már decemberben mennem kell. Én ezt nagyon rosszul élem meg,sosem voltam 1-2 hétnél távolabb a családomtól, ez meg 1 éves távollétet von maga után minimum.


Nem is tudom, valahogy jól esne ha kicsit jobban törődne velem a család. Nem ajnározást várok, de anyu is úgy van ezzel, hogy van menj. Végül is igaza van, felnőtt kisnagylány vagyok, de akkor is zavar ez a közömbösség.


A párom is úgy van ezzel, hogy csináljak amit jónak látok, én tudom, hogy mi a jó nekem... egy értelmes tanácsot nem tudok kiszedni belőle. Ha elkezdem mesélni, hogy mennyire ideges vagyok emiatt, akkor csak hümmög.


Én élem meg túlságosan felnagyítva a dolgokat, bolhából csinálok elefántot, vagy tényleg túl nagy közöny vesz körül?


2013. nov. 21. 12:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kisnagylány. -.- Drámakirálynő. -.- Tök jó, hogy a hozzátartozóid még ezek ellenére is felnőttként kezelnek, nekem nem menne.
2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"legalábbis a "soha nem engedlek el" "nagyon de nagyon szeretlek"

ez azért nem hümmögés... nem előle menekülsz?

2013. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy, én is azon vagyok (bár én a párommal együtt), hogy kölföldre mehessünk. Szerintem egy négyhetes kapcsolatra nem érdemes alapoznod és azt sem hiszem, hogy ennyi idő alatt olyan nagyon belédszerelmesedett volna, ahogy beállítja. Még fiatalok vagytok mindketten, nem? Mert fiatal (20-24 éves) srácok még elég elhamarkodottan tudják játszani a hősszerelmest, miközben ez az érzés pár hét alatt lazán elillan. Anyukád meg örülhet annak, hogy végre önállósodsz és jó életet tudsz majd biztosítani magadnak. :) Ennek is örülhetsz, az én szüleim nem ilyen jóindulatúak, őket nem érdekli, hogy élek és mennyi pénzem lesz, csak tudjanak itt helyben ugráltatni mindenért.
2013. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen, én fiatal vagyok, 24 éves. A párom meg 27, ő azért már a felnőtt kategória és jól esne valami értelmes, felnőtt hozzászólás. Ha beszélek erről a dologról annyit mond, hogy hmmmhmm. De komolyan.


Ha meg csak vagyunk úgy az éterbe, tv-t nézünk pl, akkor mondja azokat amiket idéztem. És ha erre felhozom, hogy mit fog csinálni a szíve ha egy évig nem láthat, akkor jön a hmmhmm.

Kicsit olyan fura na. Egyszerűen nem lehet vele erről beszélni.

Én legalább tudom magamró,

2013. nov. 21. 15:34
 15/24 A kérdező kommentje:
Jaj elküldtem az előzőt félkészen. Szóval az maradt le, hogy én legalább tudom magamról, hogy még nem vagyok fülig a rózsaszín ködben.
2013. nov. 21. 15:38
 16/24 anonim ***** válasza:

Milyen meló, mennyi pénzért? Mert ha csak anyuka van, lehet vinni magaddal például. Vagy ha olyan sok a pénz, haza tudsz jönni látogatóba elég sűrűn.


Mi a párommal most költöztünk ki külföldre a nyáron, de nem volt olyan nagy érvágás. Eddig is főként skypeon tartottuk a kapcsolatot a családdal. Ha már utazni kell, kb mindegy hogy vonat 300 kilóméter, vagy repcsi 2000. Szóval otthon sem utaztunk olyan sűrűn haza a családhoz. Ez most sem változott. Karácsony, meg nyáron szabi.


Egyébként mi is veled egy korosztály vagyunk.

2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A Kobuk Valley nemzeti parkba megyek, Alaszkába, kutató asszisztensnek, elég sok pénzért.
2013. nov. 21. 23:40
 18/24 anonim ***** válasza:
Atya világ, DE JÓ NEKED. :O Normális, hogy félsz, de gondolj arra, hogy mennyire csodálatos esélyt kaptál.
2013. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mindenit *.* !!! Hát ez nem semmi ! Le a kalappal ! Szuper izgalmas időszak áll előtted ;-) ! Egy örök élmény ... :-)))))))
2013. nov. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen, izgulva vagyok betojva. :)
2013. nov. 22. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!